Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A párom nem akar óvszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem akar óvszert használni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

9 hónapja vagyunk együtt, én 24 éves vagyok, a párom 26. Gyakran lefekszünk egymással, amit főleg ő akar, én nem annyira, de azért benne vagyok. Mindig óvszerrel védekeztünk, viszont utóbbi 2-3 hónapban sokat panaszkodik, hogy szorítja az óvszer. Azt mondta, a legnagyobb méretet használja, de az is szorítja, és így nem tudja élvezni a szexet, nem érez semmit.

Én nem akarok fogamzásgátlót szedni, mert egészségtelennek tartom. A párom erre azt mondta, hogy ezek szerint én nem akarom, hogy neki jó legyen a szex. Ez nem igaz, de magamnak sem akarok problémákat okozni a fogamzásgátlóval.

Azt mondta, van valamilyen orvosi eljárás, hogy behelyeznek valamit a méhembe, és akkor beszűkül és nem eshetek teherbe, és többet nem kell védekeznem. Megkérdeztem egy nőgyógyászt, és azt mondta, hogy ilyet csak idősebb nőknek tesznek be, akik már nem akarnak többet szülni. Én szeretnék szülni. Meg mondta a nőgyógyász, hogy inkább hagyjam el az olyan pasit, aki nem hajlandó óvszer húzni, mert az csak magával törődik, az én egészségemmel nem.

Szerintetek mit csináljak? Csináltassak ilyen szűkítő dolgot?



2020. jún. 4. 18:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%

Hát.. Tuti ez kell neked?

Meg kéne, hogy értse.. Ráadásul ennyi évesen.

2020. jún. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%

Minek vagy együtt egy olyan önző pasival akinek nem az egészséged a legfontosabb??

Én is szedtem fogamzásgátlót soha többet!

Mostmár mással védekezek ami nekem teljesen bevált.

Gondolkodj el azon hogy érdemes-e egy ilyen emberrel együtt lenned.

2020. jún. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%
Rettenetesen önző. A nőgyógyásznak igaza volt.
2020. jún. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
94%
Mysizenak 69mm átmérőig van gumija, erősen kétlem hogy a párodnak az is kicsi lenne. Csak mondjuk nem a sarki vegyes kínálatát kéne néznie, hanem rendelni hogy ha annyival nagyobb neki mint az átlag. 30/F
2020. jún. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
94%

Ej ez is de szép kapcsolat...

Van legalább egy dolog amiért érdemes ezt erőltetni?

2020. jún. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
92%

Az ilyet ki kell penderiteni...

Ilyen önző palit aki elvárná az ilyen tipusu fogamzásgátlást...biztos lehet találni nagyobb óvszert, ami nem szoritja, de azt meg sem próbálja.


Az én párom is szokta mondani h zavarja az óvszer de inkább azzal csináljuk, minthogy elcseszzük a testemet vagy a hormonrendszeremet.


Tipli

2020. jún. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
10%

A nőgyógyász ilyet nem mondott,hogy hagyd el!

Vetítsél annak,aki most mászott le a falvédőről.

Esetleg elmondta,hogy milyen lehetőségeid vannak,és azoknak a hátrányait,vagy előnyeit.


A ti felelősségetek,hogy mit tesztek,nem az övé!!

2020. jún. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
93%

Hát, ha mondott ilyet a nőgyógyász, ha nem, abszolút egyetértek vele. Az óvszer nem csak a teherbe eséstől véd meg, márpedig aki ennyire önző, hogy képes lenne meddővé tenni, csak hogy ne kelljen neki gumit húznia, az simán képes félre is kefélni.

Vannak spirálok, amiket feltesznek még nem szült nőknek is, de őszintén én ezt sem javasolnám ez a férfi kedvéért, főleg úgy, hogy számodra a szex így is egy elviselendő rossz, nem egy olyan valami, ami számodra örömet okoz (megjegyzem, a hozzáállásodban tuti nagy szerepet játszik a pasid önzősége is). Ha nincs gumi, nincs szex sem, neked ez nem lenne megterhelő.


A pasit meneszteném, az biztos, ilyen önző gyökérrel kár az időd húzni.

2020. jún. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
91%

Jaj istenem. Exem ugyanilyen volt. Ebből lett a megszakításos védekezés, csoda hogy nem lett semmi baj belőle. Ezek szerint ti sem passzoltok össze. Mondjuk én már azóta szedek gyógyszert, de csak más miatt, exem nem érdemelte meg.

Ha te nem szeretnéd a tablettát, ne kezdd el szedni. A te tested.

2020. jún. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
6%
Nálunk is ez volt, hogy ő ne akar óvszert használni, de végül a kedvemért megteszi, de én így is szedek tablettát. Ha a nőgyógyászod kivizsgál, akkor fel tud írni olyan tablettát amitől nem lesz bajod, és a peteérés tabletta befejezése után még mindig gyorsabb, mintha állandó gyulladásban van a méh nyálkahártyája. Sztem. A tabletta sárgatestet termel a szervezetedben, és 24 évesen már ki van fejlődve a hormonrendszered, egy 14 évesnek kell ilyen miatt aggódnia, nem neked, szerintem beszélj nőgyógyásszal, vizsgáljon ki rendesen (vérvétel stb.) és írass ki tablettát.
2020. jún. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!