Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A nők és a csapodárság. Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők és a csapodárság. Mit gondoltok a következőről? Kalandok, szexuális kicsapongás, nőknél, vagy nőként.

Figyelt kérdés
A nőknek más kell inkább, a biztonság, de van egy elkorcsosult személélet nőkben, igen ami a szex élvezetésről szól. Persze ő is ember, de alapvetően a csapodár nő egy evolúciós zsákutca elvileg, hisz ő az utódok biztonságos felnevelésére van optimalizálva ez kódolás bennük mély. Ezzel szemben a férfiak a szétszóródásra vannak kódolva, hogy minél többfelé hintse szét a magot. Lehet ez ellen küzdeni, de felesleges! Mit gondoltok erről?

2015. márc. 6. 14:30
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Mivel a legtöbb életképesnek bizonyuló társadalom férfiközpontú (lévén a férfinak van egy erőszakos világban "harcértéke" igazán, ő vonul csatába, győz és kell az erőszak formáival kézben tartania a dolgokat) így nem meglepő, hogy ez kiterjed a "nőstényére" is! (főemlős fajok többsége) A többi kulturális hozadék.


(nini, megint csak végrehajtja a programot és észre sem veszi)


Személetesen fogalmazva mára annyi változott, hogy azt látjuk, hogy 2-5 évente változnak sokszor a kapcsolatban a partnerek (mivel már nincsen házasodási kényszer mint mindjuk még csak 100 éve is volt, és ott is vagyoni okból a tömeges szerelmi házasság a 20. szézad vívmánya elötte a szülők eldöntötték melyik férfi a jobb biznisz és hozzá adták a csajt akármit is akart a lány), csak nem születik belőle utód (fogamzásgátlás forradalma) így semmi akadálya nincsen már annak, hogy az ember úgy viselkedjen ami: poligám faj. Mert a két legerősebb kulturális béklyó lekerült róla: nem kötelező házasodnia, és nem kötelező nemzenie és eltartania ha nem akarja. Megteheti, hogy finnyázik egyet, és két hiszti után másik partnert választ és annyit szexel amennyit akar ha odafigyel nem lesz utód.


Semmi nem változott, csak díszlet és a színészek. A színdarab ugyanaz. Rómeó és júlia, csak eddig klasszikus hattyúk tava stílusban most west side story. De a történet nem változott :)


Ha a sokat éltetett régi erkölcs létezett volna a viktoriánus london (mint legszigorúbban erkölcsös társadalom) komoly hányada nem lett volna tele rogyásig bordéllyal és az utcán strihelő lányokkal. Márpedig zsúfolásig tele volt. Az az erkölcs sosem létezett amit éltetnek :) (csak a romantikus irodalomban, a kor "hollywoodja")

2015. márc. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
25%

" Még a nők esetleges kicsapongásait nem tudja elfogadni ezért létrehoz egy olyan elméletet..."

Ez nem elmélet, kérdező. Ha egy hím félrelép, abból a párnak semmilyen hátránya nem származik.

Ha egy nőstény lép félre, és vemhesül, a gyanútlan férj 20 éven keresztül saját ivadéka rovására idejét, energiáját fekteti egy idegen hím génjeinek a továbbvitelére.

2015. márc. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Hogyne származna. Evolúciós értelemben talán nem, de azért kicsit többől állunk már mint puszta ösztönök.
2015. márc. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Miquel, itt nem az a kérdés, h a párnak milyen hátránya származik, hanem az, h az utódnak milyen előnye.
2015. márc. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
25%
Miért? Származhat ebből valamilyen előnye?
2015. márc. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
85%
Abból, h tegyük fel a biológiai apától jó géneket örököl, a nevelőapától pedig vagyont? Szerinted ez nem előny?
2015. márc. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
25%
Ha a nevelőapának vagyona van, az azt jelenti, hogy sikeres férfi. Tud alkalmazkodni a megváltozott körülményekhez, azaz életrevaló. Ergo az ő génjei jobbak.
2015. márc. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
82%
Sajnálom, ez nem ilyen egyszerű és azt is, h nem érted:) Amit írtam, csak egy példa volt, az emberek ennél összetettebbek. Mint már mondtam, nincs olyan, h egy férfi mindenben tökéletes.
2015. márc. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
11%
Szóval nem értem. Oks, gyengeelméjű vagyok. Akkor fejtsd ki nekem, légy oly kedves, ha egy férfi nem lehet tökéletes, akkor az idegen férfi miért lenne az? Miért jobbak az ő génjei?
2015. márc. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
10%
Egyébként meg biztosíthatlak, hogy az én feleségemnek én tökéletes férfi vagyok. Minden hibámmal együtt. Én ugyanis 56 éves korom ellenére a mai napig napi szinten teszek róla, hogy ez a véleménye ne változzon.
2015. márc. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!