Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy haverommal a következőről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy haverommal a következőről vitatkozunk. Véleményed?

Figyelt kérdés

Szerinte a folyamatos visszautasítások nem befolyásolják egy pasi magáról alkotott képét, és hosszú távon sem töri le a lelkesedését csajozás iránt.


Szerintem meg pont fordítva van.


Szerintetek? Nők és pasik válaszát egyaránt várom!


2014. jan. 27. 14:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont fordítva van.
2014. jan. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon is hogy befolyásolja a lelkesedését és a magáról alkotott képet. Ha párszor elutasítanak nagy kaland. De 100-ból 1 sikered van ez ki van zárva, hogy nem lomboz le.
2014. jan. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is befolyásolják, de nem szabad, hogy nagyon!

Esetleg csak annyira, hogy a következő kiszemeltnél pl. másképp próbálkozzon.

Ismertem egy srácot, 2-3 évig sem lett barátnője, de nem adta fel, és végül talált is egy tök kedves lányt, akivel már több mint 2 éve együtt is van.

N

2014. jan. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

bolond ha feladja :D

bármikor találkozhat egy olyan lánnyal, aki majd nem utasítja vissza..

de ha elzárja magát a lehetőségektől akkor még esélye sem lesz rá

2014. jan. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem egy visszautasítás is teljesen elvette a kedvem. (Mondjuk elég nagy hülyeségeket csináltam, szóval nem is csoda.)
2014. jan. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Mátranováki Fényevő ***** válasza:

Ha elég sokszor hall valamit az ember, egy idő után elgondolkozik, hogy tényleg jól látja-e magát, vagy másoknak van igaza. Aztán pedig elhiszi, hogy másoknak van igaza. Bár, nem is kell sokszor hallani, néha elég csak egyszer, ha olyan ember mondja, aki fontos (vagy az volt) neked.

És ha sikerrel járnak, ember legyen a talpán, aki helyre tudja állítani a másik önbecsülését..

2014. jan. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
akkor magába kell néznie, és változtatni vagy másképp próbálkozni, szerintem ne féljetek önmagatokat adni, fiúk ;)
2014. jan. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Rövid időre lehangoló lehet, de amint meglát egy újabb formás popsit, szép arcot, újra visszajön a lelkesedés.
2014. jan. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

a kedvet elrontja a folyamatos csalodas. de attol meg probalkozni kell.

ha tul sok az elutasitas, akkor el lehet kezdeni keresni a hibat is, nyilvan :)

2014. jan. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Költőnő? ***** válasza:
Sztem ez egyénfüggő. Van, akit egy csalódás hosszú időre földbe döngöl és van, aki száz pofára esés után sem adja fel. (ez utóbbi célravezetőbb sztem)
2014. jan. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!