Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy haverommal a következőről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy haverommal a következőről vitatkozunk. Véleményed?

Figyelt kérdés

Szerinte a folyamatos visszautasítások nem befolyásolják egy pasi magáról alkotott képét, és hosszú távon sem töri le a lelkesedését csajozás iránt.


Szerintem meg pont fordítva van.


Szerintetek? Nők és pasik válaszát egyaránt várom!


2014. jan. 27. 14:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Itt azért érdemes különbséget tenni az "Utcán leszólítok N+1 embert" és az ember számára tényleg fontos embereknél való próbálkozás között.
2014. jan. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Engem már az elején eltántorított a próbálkozásoktól. Rájöttem, hogy ronda fejjel nem érdemes egy lánynál sem próbálkozni. Valahogy kibírom nélkülük, ha már eddig is megvoltam.


31/f

2014. jan. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én elég sok lánynál próbálkoztam, amikor még nem is tudtam, hogy ronda vagyok. Aztán, ahogy sok lány mondta, hogy ronda vagyok és tök gúnyosan bántak velem meg durván lekoptattak, akkor már egyre jobban kedztem lesüllyedni egy depressziós, érfelvágós szintre, majdnem öngyi lettem, de aztán valahogy leszartam mindent és elkezdtem gyűlölni a női nemet és az embereket. Elhatároztam, hogy én is megérdemlem a punit és ha másképp nem megy, hát jellemre tolok valamit, amire buknak a lányok. Aztán össze is jött egy buliban egy nem túl szép, de nem is bányarém lánnyal életem első csókja. Utána két ronda lány jött, de legalább velük gyakoroltam a csókolózást. Aztán jött egy átlagos lány megint, vele is csk csók, mert utána bevágta, hogy olyan ronda vagyok, hogy nem akar tőlem semmi folytatást(a smárolásba bezzeg benne volt,na mindegy). Aztán végre eljutottam egy valóban szép lányhoz, de még a szexben mindig nem vagyok járatos nem sok önbizalmam van, de rájöttem, hogy bunkó stílussal igenis lehet csajokat hülyíteni csábítgatni, csk persze nem a fullos plázacicáknál, mert ők nekik csak a helyes meg pénzes fiúk az esélyesek, de egy átlagos vagy egyszerű szép lánynál még nekem is lehet esélyem. Igaz önbizalmam továbbra sincs, de megtanultam, hogy az élet egy nagy színpad, ahol tudni kell jól játszani a környezehet, alkalomhoz illő szerepeket...
2014. jan. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!