Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gondoltam felvetem mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondoltam felvetem mint témát, mit gondoltok a következőről?

Figyelt kérdés

Leszólítagtok lányokat, itt ott de nem mondanám hogy úgy elbűvölöm őket, kicsit rá tudnék játszani de ...nekem az már erőltett, nem érzem jól magam abban a "szerepben". Sőt még így is az izgulás miatt, eléggé mást ad az ember, tudjátok miylen ez...:) Próbálja leplezni...


Normálisnak találom magam, kinek mi ez ugye?:) de mmm nem mondanám hogy de kelendő... és ez rossz érzés:)

Az ember szeretne meríteni...valamit valamiből, olyan ez mint akinek nincs senkije, okból kifolyólag, az nem tud miből vagy csak nagyon nehezen eregiát meríteni, én pl anno mikor anno éreztem hogy valaki elfogad, és szeret, teljesen más voltam az idegenekkel, sokkal nyitottabb voltam, segítőkészebb... stb. SZóval valahol a csajozásban is kell a pozitiv visszajelzés..eredmény, hogy legyen miből...csupa kölcsönhatás az egész élet.

Jól mondják, társas lények vagyunk, kell a visszacsatolás.

Nemhiába az ember olyan emberekkel veszi magát körbe akik "szeretik".


UGyan akkor azzal is tisztában vagyok hogy ez csal a fejünkben létezik, és gondolkodással változtathatunk a kapott eredmények "értékelését" tekintve.

27F


2013. dec. 6. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Butaság! Ne csináld! Abszolút nem szeretik a lányok, ha leszólítják őket! Szóval NE! Bocsi a lelombozásért! :(
2013. dec. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó, ezt mi értjük, most értesd meg a nőkkel is.
2013. dec. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha néger vagy akkor örülnek neked, egyszer láttam, hogy egy 14-16 éves kislányt leszólított egy 24 év körüli bantu pedomaci néger fickó, a lány meg csak mosolygott és nedvesedett a gyerektől, sajnos ez van, a lényeget remélem mindenki le tudja vonni, de gyengébbek kedvéért a lányok a külsőre mennek, ha te néger vagy akkor már alapból kellesz nekik, ha fehér akkor unalmas vagy és egy rongy a szemükben, ez van.
2013. dec. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ugyan már... miért lenne butaság leszólítani lányokat?

És aki nem jár bulizni hogy ismerkedjen?

....

2013. dec. 7. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!