Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lány akivel tul vagyunk már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány akivel tul vagyunk már az első pozitiv randin hétfőn érettségizik gondoltam fölhívom, mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
már mondta amugy hogy ha vége az érettségiknek találkozunk, de mindig bizonytalan vagyok hogy komolyan gondolja e, mert chaten mindig röhögős smile van mellé rakva, rengeteg tanul amúgy tényleg, ezért is akarom felhívni mert chaten így nem tudunk beszélgetni hogy 20 percek elteltével ír vissza, na de telefonon meg mit kérdezzek tőle, magunkról beszéljek vagy ne?
2013. máj. 11. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Először is megkérdezed hogy sikerült neki, mennyire volt nehéz, azt kapta e kérdéseknek amire számított stb. Aztán a végén utalhatsz arra hogy alig várod te is hogy vége legyen az érettségi időszaknak és végre láthasd. Ne húzd túl hosszúra, ne legyél rámenős, csak lazán, kedvesen. A végén meg mondd neki hogy most már azért pihenjen is.
2013. máj. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"Érettségi után a tiéd a dákóm!"
2013. máj. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem kérdezd meg, hogy hogy halad a tanulással. megy-e neki minden, kérdezd meg, hogy tudsz-e neki valamiben segíteni (de csak akk ha tudsz), meg hogy te hogy gondoltad a talit, hova mennétek, ezeket beszéljétek meg, de a legjobb, ha már lenne egy kész ötleted és megkérdeznéd, hogy van-e hozzá kedve. neten meg ellinkelheted neki néhány kedvenc zenéjét, amit tudod, hogy szeret. az észbontókat nem tudom, hogy szoktad-e nézni, de a youtubeon vannak fenn videók, azok közül is linkelhetsz 1-2-őt, jót fog rajta nevetni, és érettségi előtt az nem árt. de tényleg ne sok mindent küldj, mert ha sokat tanul, mindet nem fogja tudni megnézni. és majd hétfő reggel mindenképp küldj neki sms-ben egy sok sikert, szerintem azt várni fogja. remélem segíthettem.
2013. máj. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

kapd elő a tököd j fiókból!

Megkérdezed mennyire izgul,megnyugtatod,sok sikert kívánsz stb.

2013. máj. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!