Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz? Többi lent:

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz? Többi lent:

Figyelt kérdés
13 éves vagy és lány. a barátommal 1 hónapja vagyunk együtt és még nem csókolóztunk. tudom mindenki azt mondja hogy az majd jön magától de vala módszer vagy tippez adjatok már mert tapasztalatlan vagyok.Privátba is lehet írni.Fontos

2013. máj. 11. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez normális és egyáltalán NEM gáz!! :)
2013. máj. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Majd jön magától. Ezekre nem lehet felkészülni. Az élet, az adott szituáció adja majd magát, és ne is görcsölj ezen, ne gondolkozzál ezen.

Tapasztalatot pedig ne levelekből, hozzászólásokból akarj szerezni.... majd ezt is kapsz az élettől idővel, de még ugye "csak" 13 vagy, szóval van még időd bőven erre.

2013. máj. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nyisd ki a szád először is xD amúgy ha youtubre beírod h kiss akkor biztos vannak csókjelenetek, azokat nézd xD nem tudom, hát arra vigyázz, hogy ne fogazz.... nem tudom elmondani rendesen am, de a fogazás az olyan, hogy átdugod a nyelved és érzed a fogát, és azt ne. Nekem van egy ismerősöm, egyszer üvegezésnél smárolnom kellett vele 15 mpig. És nagyon rossz volt, mert megcsókltam, és mint a daráló olyan volt!!! nagyon durván fogazott a szerencsétlen, valahogy úgy kell NEM fogazni, hogy figyelsz, hogy az ajkaid ne húzd hátra, mindig tartsd a fogaid előtt. De am hidd el, ez tényleg jönni fog magától, még ha elsőre bénáztok/bénázol is, kicsit gyakoroltok, az első 2 alkalom után belejössz. :) :) én is ráparáztam az elsőre (14 voltam), de nem kellett volna... idegesített h mindenki ezt írta, h majd jön magától, de tnyleg így van :D ha gondolod am írj privit :)
2013. máj. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ok
2013. máj. 14. 19:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!