Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ez igaz? Azt mondják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez igaz? Azt mondják, hogy ami lesz köztetek a csajjal, az már az első randin eldől. Minden eldől az első randin vagy mi az a dolog ami biztosan eldől?

Figyelt kérdés
2013. máj. 10. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlenül igaz.
2013. máj. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, fontos az első benyomás. Ha valakivel nincs meg a közös hang, és a randi 50%-a kínos csend, akkor egyértelmű, hogy nem sok esély van a kapcsolatra. Viszont, ha valakinek nyerő a kisugárzása, és megvannak a közös témák, az már jó jel. Ami biztosan eldől.. háát az, hogy lesz-e folytatás:)
2013. máj. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nem vagyo csaj, de ahogy látom így megy:


Az elsőn legfeljebb elkaszálják az összeset aki hibázik.


Utána jöhet a II.kör - ha ott ront viszlát.


Aztán a 3.-4. satöbbi. Csak egyre több pénzed és időd lesz benne szóval ha hibázol többet veszítesz.

2013. máj. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 cirmi20 válasza:
mi az első randin több mint 6 órán keresztül beszélgettünk úgy, hogy folyamatosan dumáltunk, nagyon egymásra hangolódtunk. Este 10 körül szólt a csapos h már zárna:D már 3 éve együtt vagyunk, és mindig akad beszédtéma, úgyhogy szerintem elég meghatározó az első randi:)
2013. máj. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem volt egy nagyon jó első randim egy lánnyal aztán mégse lett belőle semmi
2013. máj. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

mi az első randinkon egy nagyjából 2 órás filmet leszámítva végig dumáltunk, pedig 12 órát voltunk együtt:) be se állt a szánk:) azóta 3 éve együtt vagyunk, ebből másfél éve házasok.:) szerintem meghatározó az első randi.


27/N

2013. máj. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!