Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó dolog első randi után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó dolog első randi után megitélni a másikat, illetve dönteni?

Figyelt kérdés
Sokat olvastam itt, illetve velem is igy történt, hogy (főleg tapasztalt randisok) az első randi után már tudják a lányok, hogy akarnak e többet vagy nem... de ez igy OK? Először is, én pasi sem kérdezem meg, hogy tud e főzni, vagy mikor akar gyereket. Másodsorban, visszatérve rám, engem is leirtak egy randi után, és úgy érzem, hogy nem tudtam megmutatni magam igazából.
2010. dec. 19. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, jó dolog, az első benyomás a döntő. Ha valaki akkor nem fog meg, akkor kár erőltetni az egészet, csak nagyobb fájdalmat okozok, ha akkor mondok nemet. Sajnálom, ez az igazság.
2010. dec. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a randi első öt percében döntök. Tudod, citromtörvény.
2010. dec. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem jó dolog, viszont az első benyomás sokat számít...

Viszont ezzel az a baj, hogy első randi alkalmával mindenki feszeng és feszültebb, ezért nem lehet teljes összképet kiállítani senkiről sem...

2010. dec. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hát ezért mondom énis. Mondjuk, én régebb óta ismertem a kiszemeltet, baráti viszonyban voltunk, tehát sok újat nem mutathattam neki :D szal, nálam más volt.


De szerintem aki "tapasztalt" randisnak vallja magát, az válogat és türelmetlen, nem biztos, hogy időben megkapja a megfelelő partnert.

2010. dec. 19. 20:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nem érzed teljesen reménytelennek a dolgot, és külsőre vonz is vonz valamennyire az illető, akkor adni kell neki egy másik esélyt.

Magamról tudom, hogy első randin mindig idegesebb vagyok, és nem tudom önmagam adni, de idővel ki tudok bontakozni.

2010. dec. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
csak 1 dolgot tudsz megítélni: akarsz-e második randit vagy nem. Sztem ennyi.
2010. dec. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki nagyon tetszik, akkor már randi előtt is lehet tudni, hogy szeretnél-e többet. Randin meg max rájössz, hogy nem olyan személyiség, vagy esetleg pont arra, hogy még jobban tetszik.
2010. dec. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!