Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Okos dolog az első randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okos dolog az első randin mindent rázúditani a lányra?

Figyelt kérdés
Mármint hogy többet akarok?
2011. márc. 8. 01:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Sokkterápia? xD
2011. márc. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Milyen többet?

Nem hinném, hogy értékelné, ha le akarod fektetni ha erre gondolsz. Már persze ha rendes lány, manapság ki tudja.

Amúgy meg türelem, rózsát terem. Amit viszont tanácsnak tudok adni, hogy ajánld föl, hogy fogod a kezed, vagy ha úgy érzed, próbáld megfogni a kezét. Ha ő is többet akar mint barátság, akkor nem fogja visszautasítani, és ezzel tuti nem ijeszted el.

De amúgy egyelőre jobb ha próbálod megismerni csak. Amúgy meg azért ha úgy tűnik, hogy pl elköszönésnél csókot vár vagy ilyesmi (becsukja a szemét miközben közel van az arca), akkor azért ne szalaszd el az alkalmat. De egyébként nem kell nyomulni, értékelve lesz valószínűleg, hogy nem akarod elnyomni, és van benned tisztelet iránta. Jó mondjuk lányfüggő is, de hát te ismered őt nem én.

2011. márc. 8. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha van egy minimális emberismereted,akkor fél óra után látod,hogy dugható-e elsőre.

Ha ilyen céljaid vannak,akkor viszont nem kell túlspilázni a randit,nagy sétával meg ilyesmivel.

Beültök egy pubba,rendelsz egy üveg bort,megisszátok és hajrá.

És ez nem rázúdítás,hanem ez így működik:).

Ha meg a több alatt azt érted,hogy szerelmes vagy stb,akkor legalább a dugás után mondjad,előtte soha,mert akkor az életben nem dugod meg.

2011. márc. 8. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 IQnindzsa ***** válasza:
Az ,hogy ezt a kérdést feltetted jelzi ,hogy te magad is tudod a választ. Valahogy érzed ,hogy sántítana a dolog ha megtennéd. Szóval ne tedd. Legyél könnyed és jó fej. Figyelj a lányra, a beszélgetésre... Ha jól forgatod a szavakat akkor lehet úgy terelni a beszélgetést ,hogy az iránta érzett érzelmeid kifejtheted de ne készülj erre görcsösen. sokkal valószínűbb ,hogy ezt akkor mondhatod el neki ha már túl vagytok néhány randin. Ha egyből rárontasz az érzelmeiddel akkor ne lepődj meg ha pofára esés lesz a vége.
2011. márc. 8. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem körülbelül két hónapba telt eljutni az első csókig, de utána órákat csókolóztunk meg egyebek...

És hiába jött be a srác eleve is, én például tuti bepánikoltam volna, ha megpróbál csókolni vagy szerelmet vall az első randin. Nem lettem volna rá kész, és nem tudtam volna reagálni, aminek csak az lett volna a vége, hogy megijedek és rosszul reágolok, hiába nem akarok.

Jobb türelmesnek lenni, megéri ha komoly dologról van szó

2011. márc. 8. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom, persze csak ha akarsz második randit is!
2011. márc. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ha nem akarsz többet találkozni akkor ja 21/F
2011. márc. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!