Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó dolog a csók? Milyen volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó dolog a csók? Milyen volt az első? El lehet benne rontani valamit? Engedem meg a srácnak, hogy megcsókoljon : S

Figyelt kérdés
egyszerűen úgy érzem ,hogy totál béna vagyok és nekem ez nem fog sikerülni ezért inkább elfordítom a fejem és totál ciki :( tudja,hogy nekem első.mit kell csinálni a nyelvemmel? :OO valaki segítsen ideges vagyok magamra ! :SSSS nektek az elsőnél mit mondott a fiú/lány milyen volt?
2011. okt. 5. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem jó, szar dolog, ezért nem csinálja senki.
2011. okt. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A csókolózás nagyon klassz dolog:)

Ne aggódj nem ronthatsz el semmit ez nem olyan mint a házi feladat,hogy el lehetne szúrni.Csak lazíts és természetesen,nem kell megjátszanod magad.

Ha a fiúd már csókolózott hagyd hogy ő irányítson,nem kell a nyelveddel csinálni semmit ha nem akarsz így elsőre,majd kialakul úgy csináld ahogy neked jólesik:)))

Ha kellemetlennek érzed a nyelvest nem kell eröltetni,te döntesz mennyit engedsz meg neki.

Csak nyugi,gyakorlat teszi a mestert,majd fogjátok érezni hogy jó nektek.

Na hajrá:D

2011. okt. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

A csók jó dolog! De mindenképp bizonyosodj meg róla, hogy megvannak hozzá a szükséges irataid!


Menj be a helyi okmányirodába, és csináltass egy Csókolózási Engedélyt 6000 Ft-ért. Ez egy fényképes igazolvány, amihez egy Csókolózási Napló is jár, amelybe le kell jegyezned az összes állampolgárnak a nevét, lakcímét, és engedélyszámát, akit megcsókolsz. Az új bejegyzéseket háromhavonta le kell jelentened az önkormányzatnál, vagy az okmányirodánál.


Gondolom azt mondanom sem kell, ha CSE (Csókolózási Engedély) nélkül csókolózol, 24 hónapnyi fegyházig terjedő büntetéssel kell számolnod.

2011. okt. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 nevetnemadok ***** válasza:
Kell a csókhoz irat?Nem hiszem XD
2011. okt. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
14:43 Te mit érzel mikor így megnyilvánulsz?
2011. okt. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó dolog.

nyugi nem fogod elrontani, menni fog az csak ne húzd el a fejed. én is izgultam az első előtt, de aztán mikor megtörtént...:D hát nagyon jó volt, nekem nyelves volt az első. aztán az nap végig csókolóztuk az egész estét.:D

2011. okt. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is ugyan ezt érzem =S A srác aki nagyon tetszik,elhívott randizni (azt még nem beszéltük meg hogy mikor lesz mert messze lakik,és nem sok ideje van most egyetem meg munka mellett >.<)

De én már most nagyon félek,mert tuti csók lesz vége...és persze én is szeretném,ha az lenne,de nekem is az lesz az első (de ő ezt nem tudja),és félek hogy "elrontom"/elbénázom,és így majd azt fogja hinni,hogy rosszul csókolok, és majd ezért nem fog velem összejönni >.<

2011. okt. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

kiraly dolog..elmeselem...

a srac tudta h ez lenne az elso..ma a ballagason o vigyazott atelomra..(ballagtattam)..

aztan fhuvott legfelso emeletre...

(mutatta atelot. kozben ezt mondta: na mit kapokerte? :p

en kicsit furin ereztem magam... utana odaaalltam az ablakhoz.. megolellt oldaltol..arcon pusziltam.. utama szajom... es lesmarolt..

had ne momdjam nagyom JO VOLT.:DD

nopara...:P

kiraly. .. nekunk ez nem volt nyelves..csak sima csok..de majd legkozelebb..;D

2013. jún. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!