Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csókolózás kicsit nyálasabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csókolózás kicsit nyálasabb mint amilyennek én gondoltam. Megoldás?

Figyelt kérdés

Szóval nemrég kezdtek összejönni a dolgok egy lánnyal, és eljutottunk a csókolózáshoz, de úgy érzem hogy elég sok nyál van a számon utána, és szerintem az övén is... Szívesen fogadnék tanácsokat hogy hogyan lehetne ezt korrigálni.


17 / F


2013. jún. 23. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
az elején természetes,belejöttök és nem lesz "tocsogós"
2013. jún. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
kezdőként előfordul :-)))))
2013. jún. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nyálgépek vagytok:-DDDDDDD
2013. jún. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát... nekem az exemmel ugyanez volt a problémám. Neki nem én voltam az első, de ha szóvá tettem, hogy kicsit nyálasabban csókolózik, és ez engem zavar, akkor megsértődött. Szóval ezen még csak javítani sem tudtam. Remélem ti azért tudtok erről normálisan beszélni, és kis gyakorlással megoldjátok a gondot. :)
2013. jún. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

csak egy megoldás van rá:

kontakt spray.

2013. jún. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket, remélem sikerül megoldanunk ezt valahogy :-)
2013. jún. 23. 21:48
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Fúj vazzeg. Eddig se volt ehhez semmi kedvem, hát most még inkább nem lesz. Máz lee, hogy a ribikkel nem kell csokólózni csak a lényeg van, semmi bónusz bohóckodás. És még csak bele se pofázik mit és hogy teszek. Totál háváj.
2013. jún. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!