Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Válasz kéne? - Szóval röviden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ketskeattila kérdése:

Válasz kéne? - Szóval röviden van 1 csaj akit mióta megláttam más nem nagyon érdekelt vagyis hiába kavartam más csajjal vagy volt más "kiszemeltem" mindig rá gondoltam és tudja h. bejön nekem meg h. mindent megteszek érte, kezdek már megbolondulni.

Figyelt kérdés
2013. aug. 28. 12:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ezt elrontottad. Ha egy lány tudja, hogy bejön neked és hogy bármit megtennél érte, akkor máris vesztettél.
2013. aug. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
És kérdésed is van, vagy csak rinyálni akartál egy sort? Már bocs.
2013. aug. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi a kérdésed?
2013. aug. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igazából tanács kellene, azért nem írtam konkrétat mert nem engedte :DD szval róla álmodok meg minden és találkozni is akar velem de egyszerűen nem tudom mit tegyek szval tanács kéne :/
2013. aug. 28. 13:20
 5/10 anonim ***** válasza:

Ki akar találkozni veled akkor mikor te más nőkkel kavarsz? Szerinted melyik normális nő kezdene egy olyan krapekkal aki más nőknél próbálkozik?

Szerintem senki, akinek van egy csepp esze.

2013. aug. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
figyelj nem vágod...ő akar velem találkozni mindig és nem tudja h. én más csajokkal kavartam,de mikor kavartam akkor is rá gondoltam ...nem próbálok dolgokat én csinálom őket de ő az egyetlen akinél ilyen nehézségeim akadtak...szval 1 tanács lenne a legjobb
2013. aug. 28. 13:28
 7/10 anonim ***** válasza:

*de mikor kavartam akkor is rá gondoltam


Mikor más nők ágyába henteregtél akkor is rágondoltál?

De kis cuki aranyos vagy:DD

2013. aug. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7+ Mennyire büszke lehet rád a leányzó, azta, tökéletes pasi vagy-minden nő "álma".
2013. aug. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
jól van nem vártam többet az oldaltól :) na lépek kitalálok valamit csáo
2013. aug. 28. 13:40
 10/10 anonim ***** válasza:
9 A soha viszont nem látásra:D
2013. aug. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!