Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon mi lehet az oka, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi lehet az oka, hogy nekem még sokszor jobban bejön egy nagy orrú csaj, mint egy kis pisze, semmi orrú?

Figyelt kérdés
Nekem nagy orrom van amúgy, de hát ugye lányban mindenki azt mondja, hogy a pici orr a vonzóbb, nekem mégis sok olyan lány tetszik, megfigyeltem, akinek nincs ilyen pici, semmi orra. Persze azért szép formája van, nekem sem tetszik mindenféle görbe boszorkány orr. Sőt van egy jellegezetes mint, ami bejön, bá tudnék mutatni képet, de nem lehet, mert akkor megsérteném a jogokat vagy mi a szösz. Volt már olyan is, hogy mondom haveromnak, de ranyos ez a lány, erre ő, de hát ennek akkora orra van, én meg megvédte, hogy ő a hülye,a csaj meg még észrevett és mosolygott felém. xD

2013. jún. 25. 01:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Buksz a cionistákra
2013. jún. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 AlinaHella ***** válasza:
Nem hülyeség, de egyszerű, ilyen az ízlésed. Nekem is jobban tetszenek a nagyobb orrú férfiak, nőkön is tetszenek a karakteres orrok, nem feltétlenül szép, de megakad rajta az ember szeme. Bár én nagyon nézem az orrokat. : D
2013. jún. 25. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem nincs nagy orrom de a csajoknal valmiert en is bukom a nagyobb heyes orrokra... de nem a gusztustalan nagyra csak egyszeruen nagy...voszont elonytelen egy ido utan utban lesz:P:)
2013. jún. 25. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!