Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a homoszexuá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a homoszexuálisok párkapcsolatáról?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvasni, hogy a melegek inkább kicsaponganak és hajlamosabbak félrelépni, így kevés a tartós, életre szóló párkapcsolat a körükben. Egyáltalán létezik ilyen? Ismer valaki olyan meleg párt, akik együtt öregedtek meg?

2012. nov. 6. 21:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Most tuti sokan le fognak pontozni, de én támogatom a kapcsolatukat noha jómagam heteró lány vagyok =)


Több meleg ismerősöm van, de ők mind az én korosztályom... viszont ismerek olyan párt, akik évek óta együtt vannak és el is jegyezték egymást annak ellenére, hogy nem házasodhatnak.

Nem gondolom, hogy "kicsapongnának", mert nekik nehezebb párt találni és ha megtalálják az igazit akkor megpróbálnak kitartani egymás mellett. Az említett párnak is vannak nehézségeik (anyagi, szülők ellenzik a kapcsolatot), de szeretik egymást és kitartóak.

2012. nov. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
nincs tapasztalatom. én nem ítélem el őket, ameddig nem előttem eszik egymást. azt is utálom, hogyha hetero párok eszik egymást előttem, úgyhogy ez sem a melegek ellen irányul. hálószobában mindenki azt tesz, amit akar
2012. nov. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%
amíg nem mennek az utcára olyan ruhákba táncolni ami egyébként se való utcára nem hogy felvonuláson és nem nyalják falják egymást és nem akarják rám erőltetni addig azt csinálnak amit akarnak. VAn egy meleg ismerősöm ő szégyenli a pride-ot, ő mondta, hogy emiatt érti azt, hogy az emberek ellene vannak nem így kéne elfogadtatni és ez olyan mintha a munkát ostorral próbálnák megszerettettni az emberrel.
2012. nov. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Osztom 1-2 előtte mszóló véleményét. Aki nem vonulgat és nem viselkedik/öltöszködik kirívóan az engem nem zavar. Akár el is vagyok vele egy légtérben és dumálgatok vele, csak ne akarja rámerőszakolni az ő dolgait. Tőlem akár házasodhatnának is annyira nem zavar.
2012. nov. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Neil Patrick Harris és David Burtka már családot is alapítottak, nagyon úgy néz ki hogy ők együtt is maradnak. De nagyon helyesek, szurkolok nekik :)
2012. nov. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%

Semmi bajom nincs velük, amíg: nem vesznek részt melegfelvonuláson, hogy márpedig ők jogokat akarnak, amíg a pasimra nem gerjednek, és amíg nem próbálnak erre buzdítani másokat.

Egyébként meg, ha boldgok és felvállalják, akkor csak örülök neki.

2012. nov. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Én tudok olyan meleg párról, akik már több mint 30 éve együtt vannak. Az a vélemény, hogy a melegek kicsapongóak,nagyrészt az előítéletekre épül.
2012. nov. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen van stabil párkapcsolat, tavasszal leszünk 6 évesek.
2012. nov. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi a barátommal több, mint két éve vagyunk együtt. Már sikerült is összeköltözni!


Egyébként egyre több a meleg tartós kapcsolat. Azért érdekes a társadalom hozzá állása ehhez. Egyrészről sok helyen nem lehet felvállalni a dolgot, ezért úgy tűnik kevesen vagyunk. Sok ember fröcsög a melegekre, nem fogadja el a kapcsolataikat, nem tartja semmire azokat, mondván úgyse lesz tartós. De semmit nem tesznek meg azért, hogy melegként könnyű legyen kapcsolatban élni. Elég álszent dolog. Egyrészről sok helyről kapjuk az oltást, hogy nem tudtok kapcsolatban élni, de semmi támogatást se kapunk. Ezt ahhoz tudnám hasonlítani, mintha valakit nem engedünk rajzolni, de bántjuk azért, mert nem rajzol. Lehet nem teljesen egyértelmű a példa, de arra szeretnék célozni, hogy sok helyen akadályba ütközik a meleg kapcsolatok, de egyre több az egymást szerető meleg pár, akik kitartanak egymás mellett. Talán a mostani generáció kezd rájönni arra, hogy melegként igenis van joga a párkapcsolathoz.


Egyébként nem értem, hogy az emberek mért nem akarnak kézen fogva sétáló férfiakat látni. Még az életbe nem láttam magukat nyíltan felvállaló melegeket az utcán. Akkor a heterók honnan tudják, hogy milyenek? A meleg felvonulást meg mellőzzük, mert a heterók is tudják, hogy az nem mutat se igaz, se helyes képet a melegekről, csak ezt a tényt szeretik háttérbe szorítani, mert kényelmes ezzel a témával érvelni a melegek ellen.


23 meleg F.

2012. nov. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%
és mégis hogyan legyen tartós egy meleg kapcsolat, ha nem ismerik el? paradoxon. ne szabadjon a melegeknek házasodniuk? akkor ki is van a tartós meleg kapcsolatok ellen? az, aki a házasságot ellenzi.
2012. nov. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!