Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok a mai fiatalok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a mai fiatalok párkapcsolatáról?

Figyelt kérdés
Most van az 1. párkapcsolatom, én 15 vagyok, barátom 18,most vagyunk együtt 4 hónapja, és nagyon szeretjük egymást.Azt mondja nem akar elveszíteni. Sok fiatal pár van akik sokáig együtt maradnak, de általában ők is 1,2 év után szakítanak. Viszont én belehalnék, ha elhagyna. Mit gondoltok, lehetséges hogy együtt maradnánk? nem vágyna egy idő után másra? Szerintetek ez hogy van? Esetleg valami tapasztalat?
2012. jan. 1. 19:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez rajtatok múlik. Lehet, hogy rájön, hogy még ki akarja élni magát, más lányokat megismerni, dugni, ilyenek... lehet, hogy Te fogod így érezni pár év múlva, lehet, hogy mindketten. Még sokat fog alakulni a személyiségetek, a tiéd főleg, szóval ezt majd az idő eldönti.
2012. jan. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mindenki belehal ha elhagyja a szeretett párja. csak van aki nem mutatja ki annyira :S
2012. jan. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Maidx14 ***** válasza:
Igen, általában a 15 évesek úgy érzik, hogy már teljesen érettek és kifejlődött a személyiségük. Én is ezt gondoltam abban a korban. Barátoddal a kapcsolatotok még sokat fog változni, lehet pozitív irányba, lehet negatívba. Addig maradjatok együtt, ameddig jól esik nektek. Nem tudhatod, hogy mi lesz 1-2 év múlva, lehet te akarsz továbblépni, lehet ő, de az is lehet, hogy örökké együtt lesztek. Inkább élvezd ki a vele töltött perceket és ne ezen rágódj, mert értelmetlen és fölösleges. Legyetek boldogok!
2012. jan. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
én csak attól félek hogy mi lesz utána. semmim nem marad már. ő a mindenem.
2012. jan. 1. 19:19
 5/10 Maidx14 ***** válasza:

19:09-es vagyok. Mit érsz el, ha ezen gondolkozol? Csak fölöslegesen szomorú és hisztis leszel.

Ez olyan, mint azon gondolkozni, mi lesz ha meghalok balesetben? Nem tudjuk, azt se tudjuk hogy egyáltalán lesz-e baleset. Élvezni kell az életet és a kapcsolatot is, nem a fölösleges és megváltozhhatatlan dolgokon kell agyalni, aminek a következményét, a kialakulásának az okát és a kimenetelét nem is tudhatjuk előre.

2012. jan. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Élvezz ki minden percet akit vele tölthetsz el! Jól figyeld meg a barátodat.. Az arcvonásait, a mozdulatait, a csókját, mindent..


Én is mindig azon gondolkoztam, hogy mi lesz ha vége lesz, és csak az emlékek maradtak meg. Képtelen vagyok felidézni az arcát, az illatát...


3 éve szakítottunk, és még mindig mindent megadnék azért, hogy vele lehessek. Pedig van barátom, de az igazi nagy szerelmemet senki sem pótolhatja. Vigyázz a barátodra nagyon!

2012. jan. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerintetek érdemes neki elmondani ezeket, vagy csak elijeszteném?
2012. jan. 1. 19:40
 8/10 anonim ***** válasza:
Még gyerek vagy,előtted az élet.Mindenki ha szerelmes akár kamasz,akár felnőtt úgy érzi meghalna nélküle.ne mondj ilyeneket a srácnak megijedne,4 hónapja vagytok együtt,még nagyon friss kapcsolat.Nagyon kevés tinikapcsolatból lesz házasság.Én is azt hittem 15,17 évese,hogy igazán szerelmes vagyok,vele akarok maradni.Aztán vége lett a kapcsolatoknak.19 évesen megtaláltam a már vőlegényemet,de ez az érzés már más,úgy érzem ez az igazi szerelem,és magamba mosolygok ha eszembe jutnak a kamaszkori szerelmek.Nem kell aggodalmaskodni,élvezd ki,hogy együtt vagytok,aztán alakul minden úgy ahogy kell.
2012. jan. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonym0117 ***** válasza:
Szerintem nem a kor számít. Anyumék is 17évesen ismerték meg egymást, aztán hogy elrepült az idő... már 20 éve lesznek együtt februárba. :) Én is 15 voltam, amikor összejöttem az akkor 16 éves barátommal. Szombaton lesz 2,5 éve, hogy együtt vagyunk, ő 19 lesz, én 18. Együtt lakunk, szilveszterkor megkérte a kezem. Sokan azt mondják, hogy ebbe a korban még nem szabad elkötelezni magad, meg élni kell.. szerintem egy társ mellett is lehet élni, együtt átmenni a fiatalkoron. 10-15 év után a szerelem, egy nagyon erős szeretetté fog átalakulni, de a kötődés akkor is megmarad. Szerintem. :) A lényeg, hogy szeressétek egymást, és legyetek mindig őszinték egymáshoz! Sok boldogságot! :)
2012. jan. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves ifjú Leányzó! 70 éves vagyok, 40 évig, férjem haláláig éltünk nagyon boldog házasságban. Én 17, Ő 19 éves volt amikor megismerkedtünk. Előtte is volt egy "halálos" nagy szerelmem, vége lett mégsem haltam bele, sőt sok év múlva kinevettem magamat, hogy abba a fiúba voltam szerelmes, akinél későbbi férjem ezerszer szeretet teljesebb és gyöngédebb volt.Soha nem szabad arra gondolni, hogy belehalnék valamilyen nagy érzésbe, mert még sokkal szebb is jöhet és az élet csak egyszer adódik és megismételhetetlen.Szeretettel V...X
2012. jan. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!