Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok? Kit válasszak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Kit válasszak?

Figyelt kérdés

Van két srác. Legyen az egyik Marci aki 23 éves, dokgozik, kocsija van, családi háttere nagyon jó. Őszinte velem. A baj csak az hogy azt is elmondta hogy nagy csalodas érte és e miatt képtelen a komoly kapcsolatra. Viszont én olyat nem érdemlek de már kilábalóban van a dologból. Mégis számomra elérhetetlennek tűnik, és néha keres néha nem. Elmondása szerint igyekszik velem kapcsolatban csak ez lassú folyamat.

A másik srác, legyen Tomi velem egyidős(18) tanul. A bibi vele kapcsolatban, hogy én régen szerettem volna szeretni csak ő nem viszonozta. Most viszont igen. De már talán az én érzéseim enyhültek. Mellesleg elég lassú nála az összejövősdi. Sokáig húz mindent. Az is zavar hogy mások előtt alig keresi még a társaságom. Külsőre és megbízhatóságból viszont ő a nyerő nálam.


Várjak és bízzak abban hogy Marci megváltozik és újra képes lesz szeretni vagy Tomival próbáljam meg és tegyem férre múltat és asérelmeim?



2011. dec. 31. 01:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
45%
válaszd azt,amelyik jobban kefél.
2011. dec. 31. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
válaszd csarmandert... tüzes és nagy a farka
2011. dec. 31. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
29%
á fél 2 kor lusta vagyok elolvasni
2011. dec. 31. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A hibákért elnézést, telóról írtam.
2011. dec. 31. 01:32
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha külsőre, és megbízhatóságból tomi a nyerő, akkor nem kérdés..
2011. dec. 31. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem ügyesen kéne csinálnod a dolgokat!

Először Marcival gyere össze,majd kérj tőle pénzt egy jó nagy házra,és kocsira,utána lépj le Tomival.

2011. dec. 31. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
5:1 normális válasz.. Szép arány...:/
2011. dec. 31. 01:36
 8/16 anonim ***** válasza:
a normális válaszoló voltam,(remélem), te hány éves vagy?
2011. dec. 31. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
18 :)
2011. dec. 31. 01:40
 10/16 A kérdező kommentje:
Ha az eszemre hallgatok akkor Tomi. De ha a szívemre akkor Marci.. Lehet az egészet hagyni kéne...:)
2011. dec. 31. 01:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!