Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a homoszexuá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a homoszexuálisok párkapcsolatáról?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvasni, hogy a melegek inkább kicsaponganak és hajlamosabbak félrelépni, így kevés a tartós, életre szóló párkapcsolat a körükben. Egyáltalán létezik ilyen? Ismer valaki olyan meleg párt, akik együtt öregedtek meg?

2012. nov. 6. 21:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy a melegek kicsapongó életmódot folytatnak, ugyanolyan sztereotípia, mint hogy az összes meleg melírozott hajú, rózsaszínpólós, szájfényezett, nyávogó fiú. Nem mintha nekem velük bajom lenne, de tudom, hogy a melegek nagy része nem ilyen, csak ez a feltűnő, ez marad meg az emberekben. Vannak meleg párkapcsolatok, ahol évekig együtt van a két fél, és vannak, ahol csak a szex a fontos, ugyanúgy ahogy a heteroszexuális kapcsolatoknál.


Ez meg egy tipikus hozzászólás mindenhol, hogy "engem nem érdekel, mit csinálnak, mindaddig, amíg a hálószobában teszik azt". Lehet, hogy tegyük fel, el akarom vinni vacsorázni a barátomat, vagy szeretnék vele nyaralni, kirándulni. Akkor ezeket a terveket hanyagoljam, nehogy megbántsak néhány "érzékeny lelkű" embert? Az nálam alapvető, hogy utcán nem tapizok és csókolgatok senkit, ez nem csak a melegekre kellene, hogy érvényes legyen szerintem. Engem például kiakaszt, hogy ha az utcán nem lehet haladni, mert az előttem lévő pár egymás szájában van, vagy ha 20 percen keresztül nyálas cuppogást kell hallgatnom a villamoson. A lényeg: A szexet, az intimitást nem csak a melegnek kell a négy fal között tartaniuk, hanem mindenkinek.

2012. nov. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem csaponganak jobbna mint a heterok és a félrelépesek sem gyakoribbak. Ezek meg még és sok baromság amiket itt összehordottak egyesek az mind mind buta sztereotipia terméke.

Én meleg vagyok 6 éve kapcsolatban és nem kül. a heterok kapcsolatótál semmiben sem. Ugyanolyan problémák vannak meg uyganazok a dolgok tudnak fontosak lenni mint máshol.

Ennyi.

2012. nov. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem az, hogy valaki a szerelmi ill. szexuális életében milyen - nem szexualitás, hanem egyénfüggő.


Én támogatom a melegeket, ők is csak emberek. És ha elszánnák magukat a házasságra, inkább örülni kéne a boldogságuknak, és nem nem engedni nekik.


18/L (biszexuális)

2012. dec. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!