Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a heteró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a heteró párok nyalhatják-falhatják egymást az utcán, a homoszexuálisok meg egymás kezét sem foghatják meg?

Figyelt kérdés

NEM PROVOKÁCIÓNAK SZÁNOM !!!!


Én homoszexuális fiatalként élem életemet, rendesen tanulok, SEMMI nem látszik rajtam.

Párommal szoktunk sétálni az utcán egymás mellett, mert egymás kezét nem foghatjuk meg, mert egyből mindenki minket néz, beszólogatnak, sőt még fenyegetőznek is az emberek.


Ezzel ellentétben pl egy kávézó nyílt teraszán a heteró párok (láttam már rengeteg ilyet, mert ott dolgozok diákmunkásként) egymást nyalják-falják, hangosan cuppognak, röpülnek a csókok, sőt még nyalogatják is egymást, mondogatják, hogy ki mit csinálna a másikkal az ágyban.


Jó, persze ezt nem csinálnám én (és normális meleg sem csinálná ezt) a párommal, na de akkor is.


Rengeteg olyan dolgot láttam már heteroszexuális pároktól, amiket egyáltalán nem néznék jó szemmel, és gyerekeknek sem mutatnám.

Egy kézfogástól most őszintén kinek lesz baja?

Miért kell félni az emberektől?



NEM vitát akarok kelteni, és nem is akarom, hogy átmenjen a téma egymás szidásába !!


Csak érdekelne, hogy miért van ez. Ausztriában például nincs ilyen, ott simán járhat mindenki mindenkivel kézen fogva, a kutya sem szól érte.


2012. szept. 5. 20:43
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
55%

"egymást nyalják-falják, hangosan cuppognak, röpülnek a csókok, sőt még nyalogatják is egymást"


" persze ezt nem csinálnám én (és normális meleg sem csinálná ezt) a párommal"


Megkérdezhetem, miért nem?

2012. szept. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
64%
mert az emberek még nem fogadták el ezt a homoszexuális dolgot és mindenkiben negatív érzéseket kelt
2012. szept. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
43%
szerintem erre te is tudod a választ.
2012. szept. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
32%
Mert Ausztriában már agymosottak az emberek. Mert ez nem természetes. Nem bántásból mondom, személy szerint semmi bajom a melegekkel, de ha előttem puszilkodna két pasi hát lehet szarul érezném magam. Tudom, hogy a mai nyugati politikailag korrekt stb.. politika célja a természetellenesség elfogadtatása, úgyhogy lehet egyszer Magyarországon is ez teljesen megszokott lesz.
2012. szept. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 A kérdező kommentje:

Miért nem teszem?


Mert tiszteletben tartom a többi embert, és tudom, hogy az emberek 99%-a nem nézné ezt jó szemmel.

Ellentétben amikor pl a moziban max hangerőn megy a csókos cuppanás egy heteró pártól, meg a "szeretlek, érted meghalok, ezt azt fogjuk otthon csinálni az ágyban" , akkor nagyon összeszorul a szívem, hogy én ilyet mégcsak halkan sem mondhatnék a páromnak (még annyit se, hogy 'szeretlek"), mert félni kell, hogyha valaki meghallja, akkor már egyből jön az utálkozás, a grimasz, a beszólogatás.


Ausztriában NEM agymosott emberek élnek, csupán toleránsabb a társadalom.



(és most SENKI NE jöjjön a melegfelvonulással, mert azt normális meleg is elítéli, én is)

2012. szept. 5. 20:53
 6/57 anonim ***** válasza:
84%
Nekem egyik esetben sem tetszik, ha nyilvánosan élnek magánéletet. Én érzem magam kukkolónak.
2012. szept. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
51%
Mert a magyar emberek többsége baromi szűklátókörű... nekem például a normális melegekkel (amilyen te és a barátod lehettek) semmi problémám nincs, és egy cseppet se zavarna ha kézen fogva sétálnátok az utcán :)
2012. szept. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 A kérdező kommentje:

Már bocs, de a gerontofília, meg a pedofília egészen más dolog....


Amúgy én sem értek azzal, hogy valaki nyíltan él magánéletet, de a kézfogástól kinek lesz baja?

2012. szept. 5. 20:56
 9/57 anonim ***** válasza:
32%

mert alapjába véve Isten nem Homokosokat teremtett! Nem az a normális ennyi!


De ebből itt háború lesz! Készülj fel.


Ostobaság volt feltenned a kérdést!

2012. szept. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 A kérdező kommentje:

A gerontofília egy betegség, hogy valaki pl 20 éves létére a 60-asokra bukik.


A pedofília meg azért büntetendő, mert talán a kisgyerek nem "óhajtja" a szexuális együttlétet meg a zaklatást egy idős embertől...(idős itt lehet pl 40-45)


A homoszexualitás nem betegség, ezt már több orvos is bebizonyította, az állatvilágban is előfordul. Az, hogy valaki a saját nemét szereti, miért baj? Senkinek semmi köze a másik ember szexuális életéhez.


Ellentétben pl a pedofília, egy idősebb ember használ ki egy védtelen gyereket.....én nem hoznám egy kalap alá a kettőt, mert nagyon különbözik !

2012. szept. 5. 21:00
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!