Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a heteró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a heteró párok nyalhatják-falhatják egymást az utcán, a homoszexuálisok meg egymás kezét sem foghatják meg?

Figyelt kérdés

NEM PROVOKÁCIÓNAK SZÁNOM !!!!


Én homoszexuális fiatalként élem életemet, rendesen tanulok, SEMMI nem látszik rajtam.

Párommal szoktunk sétálni az utcán egymás mellett, mert egymás kezét nem foghatjuk meg, mert egyből mindenki minket néz, beszólogatnak, sőt még fenyegetőznek is az emberek.


Ezzel ellentétben pl egy kávézó nyílt teraszán a heteró párok (láttam már rengeteg ilyet, mert ott dolgozok diákmunkásként) egymást nyalják-falják, hangosan cuppognak, röpülnek a csókok, sőt még nyalogatják is egymást, mondogatják, hogy ki mit csinálna a másikkal az ágyban.


Jó, persze ezt nem csinálnám én (és normális meleg sem csinálná ezt) a párommal, na de akkor is.


Rengeteg olyan dolgot láttam már heteroszexuális pároktól, amiket egyáltalán nem néznék jó szemmel, és gyerekeknek sem mutatnám.

Egy kézfogástól most őszintén kinek lesz baja?

Miért kell félni az emberektől?



NEM vitát akarok kelteni, és nem is akarom, hogy átmenjen a téma egymás szidásába !!


Csak érdekelne, hogy miért van ez. Ausztriában például nincs ilyen, ott simán járhat mindenki mindenkivel kézen fogva, a kutya sem szól érte.


2012. szept. 5. 20:43
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
54%

Azért, mert az átlag emberben undort, megdöbbenést kelt két homoszexuális férfi. Személy szerint nekem is visszajönne az ebéd, ha meglátnám, hogy két pasi simogatja egymást vagy kézen fogva járnak, esetleg több....akkor már bele gondol az ember, hogy otthon mik történnek közöttük és áhh...:S

Tényleg nem rossz szándékból írom ezt, nem szeretnék senkit megbántani, de már többször, többféle társaságban került ez szóba, és ez az általános vélemény. Én is így érzem...

Neked az a természetes, hogy megcsókolod otthon a férfi párodat, szeretkeztek, simogatjátok egymást. Másnak ez abszurd és visszataszító.

21/l

2012. szept. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
55%
Gandhi világéletében a kisebbségek elnyomása ellen harcolt. És a párod iránti hűségnek sem igazán tesz jót, ha rejtegetned kell a kapcsolatodat mások előtt.
2012. szept. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudok arról, hogy Gandhi világéletében a homoszexuálisok jogaiért harcolt volna, de lehet, hogy tévedek...
2012. szept. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
44%
21:44 Ez a fajta undor tanult reakció, megszokás kérdése az egész. Legalábbis egy nyugati városban sem számoltak be tömeges rosszullét-járványról csak azért, mert meleg párok felvállalják kapcsolatukat mások előtt.
2012. szept. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
55%
miért legyen a többség toleráns a kisebbséggel szemben, amikor a kisebbség nem akar toleráns lenni a többséggel szemben?
2012. szept. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
31%
A nyugati városokban elég körülnézni...és örülök, hogy nem ott élek. Az elembertelenedés mintaképei.
2012. szept. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
55%
21:52 Az intoleranciát nem kell tolerálni.
2012. szept. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
78%
hát akkor el kell fogadnia a kisebbségnek is, hogy a többség sem tolerálja a kisebbség intoleranciáját
2012. szept. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
42%
Konkrétan milyen intoleranciáról is beszélünk?
2012. szept. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
67%

K*rva egyszerű a válasz: azért, mert az emberek többsége ezt itt undorítónak tartja, nem szereti nézni, oszt' kész. És mivel ők vannak többen, hozzájuk kell alkalmazkodni. Ez az, amit a vonulgató buzogányok nem nagyon akarnak felfogni.

Aki búza létére kézen fogva akar járkálni a párjával, költözzön olyan helyre, ahol ezt eltűrik.

2012. szept. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!