Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a heteró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a heteró párok nyalhatják-falhatják egymást az utcán, a homoszexuálisok meg egymás kezét sem foghatják meg?

Figyelt kérdés

NEM PROVOKÁCIÓNAK SZÁNOM !!!!


Én homoszexuális fiatalként élem életemet, rendesen tanulok, SEMMI nem látszik rajtam.

Párommal szoktunk sétálni az utcán egymás mellett, mert egymás kezét nem foghatjuk meg, mert egyből mindenki minket néz, beszólogatnak, sőt még fenyegetőznek is az emberek.


Ezzel ellentétben pl egy kávézó nyílt teraszán a heteró párok (láttam már rengeteg ilyet, mert ott dolgozok diákmunkásként) egymást nyalják-falják, hangosan cuppognak, röpülnek a csókok, sőt még nyalogatják is egymást, mondogatják, hogy ki mit csinálna a másikkal az ágyban.


Jó, persze ezt nem csinálnám én (és normális meleg sem csinálná ezt) a párommal, na de akkor is.


Rengeteg olyan dolgot láttam már heteroszexuális pároktól, amiket egyáltalán nem néznék jó szemmel, és gyerekeknek sem mutatnám.

Egy kézfogástól most őszintén kinek lesz baja?

Miért kell félni az emberektől?



NEM vitát akarok kelteni, és nem is akarom, hogy átmenjen a téma egymás szidásába !!


Csak érdekelne, hogy miért van ez. Ausztriában például nincs ilyen, ott simán járhat mindenki mindenkivel kézen fogva, a kutya sem szól érte.


2012. szept. 5. 20:43
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
59%

Én láttam már melegeket kézenfogva egy kisebb városban, bár megyeszékhely, nem mondom, hogy bámultam őket, de amikor elmentek előttem, én is megnéztem őket, de nekem semmi bajom, sőt, még tetszik is, hogy különlegesek, és felvállalják ezt.


Egyébként valószínűleg sokaknak maga a "b*zizás" jut eszébe, gondolom sokmindenkinek visszataszító, hogy mondjuk két pasi mit tud csinálni a másikkal, és már csak úgy elvből b*ziznak... De a legtöbb ilyen ember mással is ilyen, mert nem tud alkalmazkodni, dolgokat elfogadni, és ahogy talál okot, úgy beszól mindenkinek, ez meg még külön érdekes...


De ne aggódjatok, olyan emberek is vannak, akik elfogadják ezt, lehet én is megnézném, ha ilyet látnék, de egyáltalán nem zavarna, ha nektek/nekik így jó. Engem egyébként az is zavar, amikor a hetero párok nyalják egymást az utcán. Nekem is van barátom, de nem hagyom, hogy az utcán fogdosson, vagy valami olyat mondjon, ami kellemetlen, hogyha mások előtt hangzik el. Az ilyen dolgok a négy fal közé valók, persze megpuszilom, megcsókolom, de nem nyalom-falom folyamatosan, nem cuppogok, mert tudom, hogy engem is zavar, ha más csinálja mellettem.


17L

2012. szept. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
48%
Amilyen alapon te kijelented arról, hogy ha 20 éves 60osokra bukik akkor ez betegség, akkor a homoszexualitásról is állíthatná akárki ilyen logika alapján, hogy betegség..erről csak ennyit.
2012. szept. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 A kérdező kommentje:

72%-os, ezt nem kijelentettem, hanem tudományos tény, hogy a gerontofília betegség....olvass utána.


17 éves lány : meglep milyen éretten gondolkozol :) Nem azért mert nem ítéled el a melegeket, hanem képes vagy tisztán látni. Ez becsületre méltó.


Hallottam már olyan SZÜLŐ szájából, hogy így-úgy rugdosná őket....és az ilyen szülőknek van gyereke....

2012. szept. 5. 21:07
 14/57 anonim ***** válasza:
66%
Néhány éve tudományos tény volt, hogy a homoszexualitás betegség. Nem tudtad?
2012. szept. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
57%
ha meg betegség akkor pláne nem kéne utálkozni, ilyen alapon akkor a cukorbetegeknek is be lehetne szólogatni... -.-
2012. szept. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
32%
Csakhogy a cukorbetegek nem akarnak cukorbetegek maradni.
2012. szept. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
57%
mert egy meleg szerinted meleg akar lenni?? szerinted neki nem lenne jobb ha nem támadnák folyamatosan, nem kellene akár a családja előtt is szégenykeznie, meg bújkálnia?? egyszerűen nem tehet róla, hogy őt a saját neme hozza lázba...
2012. szept. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 MRC31 ***** válasza:
49%

Felőlem lehetsz meleg, a Te dolgod, viszont beszélsz a gyerekekről, belegondoltál, belegondoltatok, hogy milyen súlyos identitás zavart kelt a még érzékeny és befolyásolható lelkükben mindez?

Amúgy meg azért mert az emberek nem bírják elviselni ha valaki kilóg a sorból, mer másmilyen lenni, gyűlölik vagy felnéznek rá utóbbi esetben gyakran irigykedve. Ez nem csak erre a témára vonatkozik, gondolj a suliban a versengésre, a ki-a-szebb, ki-a-jobb viselkedési formákra. Mindez egóból fakadó, a másiknál magát jobbnak akaró helyzet miatt.

Amúgy az én értelmezésem szerint ha sarkosan nézem akkor kihalna az emberiség ha a melegek/leszbikusokon múlna a dolog. Viszont gondolj bele abba is, hogy ez nem természetes, a genetikátok sérült pár helyen, más esetekben rendellenes kinövés, immunrendszer totális hiánya, farok (a gerinc vége nem begörbül a medence alá hanem kinő farokként) stb. amiket betegségként kezelnek. Noha a beteg embert soha nem szabad lenézni, de alapvető ódzkodás van tőlük, mintegy önvédelmi reflex. A heterók ezért határolják el magukat tőletek. Remélem tudtam segíteni.

2012. szept. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
44%
Mert ilyen elmaradott ez a társadalom. Nem volt olyan rég, amikor azt se nézték jó szemmel, hogy egy gyerek bal kézzel eszik, majd elmúlik ez is. Ha nem akarod kivárni, költözz el egy kulturáltabb országba. Vagy sz*rj bele, és csakazért is járjatok kézen fogva. Ha minden meleg pár meg merné ezt tenni, egykettőre hozzászoknának az emberek. Ahogy Gandhi mondta, "Te magad légy a változás, amit látni szeretnél a világban." Igaz, őt is megverték párszor.
2012. szept. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
55%

Gandhi nem valószínű, hogy ilyesfajta változásra gondolt. Szerintem sokkal inkább olyasmire, hogy "légy hűséges mindenáron a hazádhoz, a párodhoz és a családodhoz!".

Ez volna ugyanis az igazi erkölcsi fejlődés a világban.

2012. szept. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!