Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Heteró lány vagyok és szerelme...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró lány vagyok és szerelmet vallott bekem egy biszex csaj. Ezt hogy kezeljem?

Figyelt kérdés
Nagyon aranyos lány és nem akarom meg vántani. Nekem viszont kényelmetlen a helyzet mert mindig célozgat arra hogy tetszem neki.

2015. okt. 27. 22:08
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
75%

nem törődök bele, ezt senki sem tudhatja, hogy mi lesz, ne vegyél rá mérget, hogy így marad.

én csak az alapján állítom ezt, hogy most nyugodtan megfoghatom az utcán a párom kezét, tíz évvel ezelőtt még nem biztos, hogy meg tehettem volna.

2015. okt. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:
65%
Mert értetek is annyit kapunk, mint egy normális emberért :D No de mindegy, ez már unalmas. Viszlát :)
2015. okt. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 anonim ***** válasza:
68%
Csak azért foghatod meg a bikád kezét, mert senki nem akar HIV positív lenni attól, ha összevérzitek az öklét.
2015. okt. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
83%
nem vagyok HIV pizitívas, renszeresen jártam szűrésre és a párom is. ezt mindenki elkaphatja, aki nem figyel a tisztaságra és összefekszik fűvel-fával. függetlenül a szexualitásától.
2015. okt. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam volna, hogy a kérdésem miatt komment csata tőr ki... ^^"
2015. okt. 31. 22:32
 66/68 anonim ***** válasza:
95%
sajnálom, hogy ez történt, de nem a kérdésed miatt.:(
2015. nov. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:
95%
(14/L leszbi)Engem is lekoptatott egy hetero lany, es en is lekoptatom a hetero fiukat. Ordogi kor xd. Ne foglalkozz vele. Aranyosvagy h ennyire aggodsz de. Mindneki tul tud lepni. Hiddd el e . Jobb minthaa igent mondtal volna es utana szakitotok. Az jobbaan faj neki.
2015. nov. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:
80%

istenem te balfácán, megis mi a ..nak irtad ki a kerdest?? ha csak azt hajtod h nem akarod megbántani

akk gyere ossze vele b...meg

idiota

am is mi abba a bunkosag h elmondod h hetero vagy vagy h nem jon be

na csa

2015. nov. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!