Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Heteró lány vagyok és szerelme...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró lány vagyok és szerelmet vallott bekem egy biszex csaj. Ezt hogy kezeljem?

Figyelt kérdés
Nagyon aranyos lány és nem akarom meg vántani. Nekem viszont kényelmetlen a helyzet mert mindig célozgat arra hogy tetszem neki.

2015. okt. 27. 22:08
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
80%

Kedves Kérdező!


Kedvesen de határozottan mondd meg neki, hogy nem vonzódsz hozzá, ennyi. Gyűlölködni pedig nem kell! A legtöbb leszbikus és biszex nő nem tapad be,hanem ért a szóból ! Max egy ideig ne beszélgess vele gyakran, hanem hanyagold kb. félévig, addig kiheveri, és beújít magának egy lányt.


egy heteró nő

2015. okt. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem kerek perec mondd meg neki, hogy nem érdekel téged és nők sem érdekelnek.

Nem tudom, hogy mi ez a molesztálós dolog... szóval én maximum olyanra nyomultam még egy darabig, de azt is baromi visszafogottan, aki mondta, hogy elgondolkodtattam a szexualitását illetően és egyszer sem mondta azt, hogy nem. Amint igen, lekoptam és nem is udvaroltam neki többet egyáltalán. Én olyan vagyok alapvetően mondjuk, hogy nem baj, ha valaki nem szeret, úgy, ahogyan én szeretném, hogy szeressen. :) Van, akinek a barátsága is fontos, és nem hagynám veszni. Biszex vagyok és a legtöbb barátom tetszett vagy én tetszettem nekik, tudtuk kezelni, kivéve azt, amikor a hetero hülyített engem, az nagyon rossz. És valószínűleg ő azért is tette, mert nem akart megbántani, de annyira meg kellett volna bántania, hogy bocs, nem érdekelsz úgy és soha nem is fogsz. Ez az, amit ha kimond, nincs gond. :)

Viszont azt kéne megmondanod ennek a lánynak, hogy ne udvaroljon neked tovább, ne mondjon olyanokat, hogy "édes vagy" meg "cica" stb. mert ez neked kellemetlen, rosszul esik. Mondjuk, ha alapban ilyen, akkor még belefér... Én is elég flörtölős vagyok a csajokkal, a cuki vagy, aranyos vagy, simán kicsúszik akkor is, ha pár órája ismerem. Ha viszont csak veled ilyen, mondd meg neki, hogy változtasson ezen, mert ez rosszul esik neked, hiszen tisztáztátok elvileg, hogy részedről soha nem lesz több. Mondd meg, hogy neked ez nagyon kellemetlen és hogy folyamatosan megbánt téged az udvarlásával, mert nem tudta jól fogadni a visszautasítást. Ha tényleg szeret, akkor nem akar megbántani téged. Ha ezek után sem vesz vissza, tényleg legyél vele bunkó...

2015. okt. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
81%
Szövegértés nulla. Már írta a kérdező: kerek perec megmondta neki. És nem ért a szóból, csak zaklatja a megjegyzéseivel, becézgeti. Úgyhogy ehhez a némberhez igenis kell egy adag bunkóság és dupla adag elzárkózottság, mert ez egy gátlástalan pióca.
2015. okt. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim válasza:
57%
Vagy egy hosszú, széles farok kellene neki. Mert az való a nőknek.
2015. okt. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
71%
Te pedig remek ember vagy, hogy ilyen hamar kiismersz másokat minimális információ és egy rossz tapasztalat alapján, amikor valószínű te is kretén voltál. Te azért tudod ezeket ilyen jól, mert nem voltál képes normálisan közölni, hogy ne csináljon ilyeneket veled az a lány. És mivel nem volt annyi eszed, hogy normálisan beszélj a fejével, szerinted csak a bunkóság meg hazudozás lehet a megoldás... Az a helyzet, hogy ilyet senki sem tud megcsinálni csak úgy valakivel, ehhez két ember kell.
2015. okt. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:
80%

A 22-es Hozzászólóval értek egyet, 23-as ,bocsi, hogy ezt mondom, de túlzol. Ne bunkó némberezd le azt a lányt, egyáltalán nem biztos, hogy olyan zaklatós pióca, mint az a leányzó, aki Rád hajtott!

Ne általánosíts!


Utolsó, a Te hozzászólásod meg elég kretén, már bocs! Nem minden nő vonzódik férfiakhoz, léteznek nők, akik leszbikusok, vagy aszexuálisak. És ha ez lány biszex is, most mivel lányba szerelmes, tuti nem pasit választ búfelejtőnek!

2015. okt. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim ***** válasza:
72%
Mármint a 24.es Hozzászólónak szántam a kommentem másik felét!
2015. okt. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 A kérdező kommentje:
Az első biszex csaj akit meg ismertem meg akart késelni egy pasi miatt. Majd szerelmet vallott. Elutasítottam mire ő elhordott minden nap és el kezdett fenyegetőzni hogy "ha nem tud meg kaparintani akkor kivégzi" a srácot. Ezt minden nap eljátszotta 1,5évig. Ehez képest az a csaj aki miatt ki írtam a kérdést nem tűnik elvetemültnek.
2015. okt. 28. 20:36
 29/68 anonim ***** válasza:
78%

Lehet, hogy nem TŰNIK annak... de az, hogy bár te leállítottad, mégis tovább űz, mint valami vadat, igenis erre utal. Ez a fajta sunyin terrorizál tovább, amolyan "hátulról gyüvő típus".


Én is ismerek egyébként egy normális leszbi lányt (igaz, csak egyet, de hát senki se állította, hogy sokan vannak), aki teljesen rendben van, és tökre kedvelem. De tudjátok, a kivétel...

2015. okt. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
69%

Hm, tehát neked nem is a szexuális orientációja jelentette a gondot, hanem, hogy öngyilkos hajlamai vannak... az olyan emberek alapból veszélyesek, még barátként is. Van nekem is olyan ismerősöm... nagy szívás annak, aki közeli barátja egy olyannak. Ez esetben megértelek, csak szerintem nem feltétlenül akarja mindenki kinyírni magát egy visszautasítás miatt. :D Konkrétan az én ismerősöm, aki ilyennel fenyeget az egy lány és mindig szakítások után ölte meg magát majdnem... szóvalhogy ennek most mi köze a biszexséghez, nem tudom. De örülök, hogy mindenki veled ért egyet.

De amúgy örülök, hogy kibújt a szög a zsákból és már tudja mindenki, hogy valójában neked hogyan s miért volt rossz tapasztalatod ezzel, mert szerintem marhára nem mindegy.

2015. okt. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!