Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Heteró lány vagyok és szerelme...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró lány vagyok és szerelmet vallott bekem egy biszex csaj. Ezt hogy kezeljem?

Figyelt kérdés
Nagyon aranyos lány és nem akarom meg vántani. Nekem viszont kényelmetlen a helyzet mert mindig célozgat arra hogy tetszem neki.

2015. okt. 27. 22:08
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:
78%

Na, akkor csapó három: még mindig téved a kedves utolsó hozzászóló, akárhányszor törlitek a hozzászólásomat. Esetleg töröljétek azt a hülyeséget is egyel följebb, és akkor nem bánom, én se fogom többet leírni, hogy:


Cicabogyó, az öngyi hajlam, az csak a hab volt a tortán. A szexuális identitása volt undorító, ill. az, ahogyan megpróbálta rámerőszakolni. És pont ugyanilyen gusztustalan a Kérdezőt zaklató sunyi biszex beteges bókolása és becézése is. Mert a szándék ott lappang mögötte.

2015. okt. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 anonim ***** válasza:
59%

Én azt mondom,hogy ha nem ért a szóból akkor kell elkezdeni bunkóskodni. Addig fölösleges és ha am jóba vagytok akkor a kapcsitokat is elrontja.

Persze vannak olyanok akik a visszautasitás után még probálkoznak "a nem nálam azt jelenti probálkozz jobban" elv alapján tegyük hozzá,hogy sok csaj erre is vágyik(hogy ne tünjön könnyű nőnek).

még 1-2 határozott lepattintás és,tartózkodás tölle,és ha még mindig nyaggat,tapad akkor küld el a pic-sába.A depresszió,stb ne izgasson,arrol majd leáll,a kövekező szexi csajnál és elfelejt téged.

2015. okt. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 anonim válasza:
83%
Az előző későn kapcsolódott bele,vagy nem olvasta a törölt hozzászólásokat. A kérdező világosan megmondta hogy nem, egyértelműen közölte hogy elutasítja, ennek ellenére nyomul, becézgeti, simogatja. Mert beteg.
2015. okt. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 anonim ***** válasza:
74%

Így van. A másik meg, hogy ugyan pasitól is bosszantó tud lenni, ha én egyértelműen nem akarok tőle semmit, de nyomul rám, mert azt hiszi, csak kéretem magam...

De azzal, hogy egy pasi így rámakad, legalább nem hoz szégyenbe mások előtt, és nem kezdenek el furán nézni rád tőle az emberek, hogy "hűha... biztos nem vagy leszbi te is?" Kicsit több kellemetlenséget okoz, mint az előző eset... azon legfeljebb bosszankodik a lány.

2015. okt. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 anonim ***** válasza:
73%

nem értem miért kell lebetegezni szegény lányt. a szerelem teszi ezt, nem kell lebetegezni azért, mert leszbikus.

én meleg vagyok és voltam hetero fiúba szerelmes, szerencsére jól fogadta egyébként, szóval tudom milyen érzés. én sem akartam először venni a lapot, bár tudtam, hogy hetero, azt akartam, hogy tudja, hogy mennyit jelent nekem.:P


Csak azt tudom mondani, hogy beszéld meg vele, ha nem veszi a lapot, akkor durván is fogalmazhatsz. ennyi, előbb utóbb megérti, hogy nem érdemes olyan szekér után futnia, ami nem veszi fel. de lehet idő kell neki, hiszen szerelmes beléd.

2015. okt. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 anonim ***** válasza:
75%
engem pl nagyon vonz a gondolat hetero pasival, de arról nem tehetek, hogy heteroba vagy melegbe szeretek bele. erről senki nem tehet és nem arról van szó egyáltalán, hogy hetero kell. ha ő hetero nyilván nem lehet semmi sem közöttünk..
2015. okt. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 anonim ***** válasza:
69%

Igaza van az előttem szóló srácnak, és bár én nem vagyok érintett a kérdésben, de tényleg nem könnyű irányítani, kibe szeretünk bele. Én pl. egyszer belezúgtam egy nős pasiba nőként.

És a leszbikusok is nagyobb eséllyel szeretnek bele egy heteró nőbe, egyrészt , mert több heteró van, mint leszbikus (pedig ők sem szeretnének heteróba belezúgni!és ráírva sincs senkire, ki milyen beállítottságú), másrészt meg, azért a legtöbb leszbi elég csúnya, és közönséges, és az aki meleg nő, de szép és nőies, az nem akar leállni egy számára egyáltalán nem tetszetős "nővel". Nyilván ,a legtöbb leszbikus nő, ha megtudja, hogy a kiszemelt heteró, nem erőlteti a dolgot, de párkeresés szempontjából, nekik van a legnehezebb dolguk.

2015. okt. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom, nagyon izzadtok rajta, hogy megsajnáljalak titeket, de sajnálom, én a deviáns viselkedésnek semmilyen formája felé nem tanúsítok együttérzést, szolidaritást. Toleranciát meg aztán végképp nem.
2015. okt. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 anonim ***** válasza:
76%
Utolsó! Én nem vagyok leszbikus, hanem heteró vagyok, de átérzem a leszbikusok problémáit. Ennyi. Neked sem ártana, hogy némi szolidaritást tanúsíts, ugyanis aki senkivel sem szolidáris, és nincs benne együttérzés, az élettől idővel visszakapja! Szóval lágyíts magadon, mert iszonyú bunkó vagy!
2015. okt. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:
71%
Sok mindenkivel szemben toleráns, segítőkész, kedves és szolidáris vagyok. Ti, kedves deviánsok, nem tartoztok közéjük. Azokat meg, akiket már behülyítettek, drága utolsó, csak sajnálni tudom :) Ja, várj... mégsem. Megérdemlitek egymást :D
2015. okt. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!