Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért van ez? (lány)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? (lány)

Figyelt kérdés
Biszexuális lány vagyok és azt vettem észre,hogy a pasik eddig (akikkel itt leveleztem/levelezek) nem nagyon lépnek le egy idő után,mig az eddigi itteni lányokkal valahogy abbamaradt a beszélgetés pedig élveztük egy ideig. Talán a távolság is közrejátszhatott mert borsodi vagyok és azt gondolták úgysem tudnánk megvalósitani a fantáziánkat,pedig én optimista voltam :) De néha csak úgy jó volt velük beszélgetni,hogy valaki meghallgat és én is őket. Szerintetek ne is kezdjek bele itt több ilyenbe,hanem máshol ismerkedjek?

2015. okt. 19. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Így én is jártam itt, szerintem hasonló okokból... mondjuk én itt csak lányokkal ismerkedek. Amúgy én Dél-Dunántúlon élek, szóval messzebb nem is lehetnék. Ha velem is beszélgetnél szívesen ilyen célból, arra kapható vagyok. :) És amúgy jobb társkeresőt ennél ilyen célra sajnos nem tudok mondani. :D
2015. okt. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

addig próbálkozz, amíg meg nem unod. kétesélyes a dolog, vagy összejön, vagy nem :)


arra nem tudok válszolni, hogy miért lépnek le, talán megunják. abból ki lehet indulni, hogy miről beszélgettek, miről fantáziálgattok, lehet, hogy egy idő után megkapott mindent amit neten keresztül lehet és ennyi.

2015. okt. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint mi pasik kitartóbbak vagyunk? f.
2015. okt. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Elkeseredettebbek. :D ÉS ti sokkal-sokkal többen is vagytok.
2015. okt. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
Én itt pl csak olyan lányokkal ismerkedek, akik hajlandóak bejelölni facebookon és felvállalni az arcukat;) 18/L
2015. okt. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Ez alapvetően nem egy társkereső oldal, szóval nem panaszkodhatsz. Férfiak tényleg gyakrabban és többször írnak (akár nőnek kiadva magukat), legalábbis tapasztalataim szerint.
2015. okt. 21. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy több lánnyal csevegnek és akinél gyorsabban haladnak oda koncentrálnak. A palik kitartóbbak.
2016. márc. 14. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!