Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan válasszak a fiú és a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan válasszak a fiú és a lány crushom közül?

Figyelt kérdés
Nemrég bevallottam magamnak és pár barátomnak hogy bi vagyok, és most úgy áll a helyzet, hogy van egy fiú is meg egy lány is aki tetszik. Végig úgy voltam vele h bepróbálkozom a srácnál, akivel flörtöltem egy ideje, nem hiszem h meglepetésként érné, de eléggé elérhetetlen uh nem kizárt h nemet mondana, ezért gondoltam h vele kezdem, aztán ha nem nem és jön a lány. De sajnos az utóbbi időben jobban vonzódom a lányhoz (aki am nyitott a lányokra is), viszont neki eddig semmilyen jelet nem adtam, és örülnék ha igent mondana, de félel h akkor a fiú úgy érzené h átvertem. Szerintetek mi legyen? Azt sem akarnám, h rányomulok a fiúra csak h tudja h nem csak hülyítettem, aztán meg a lány után is vágyakozzak.

2015. okt. 12. 00:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát én azzal kezdek járni, akibe szerelmes vagyok, és ő is viszonozza az érzéseim, egyébként meg nem teszem magam senkinek, főleg nem egyszerre, több személynek. Ha választani kell, akkor az már rég rossz, szerintem egyiket se válaszd, mert ha bármelyik iránt is úgy éreznél, ahogy kéne, akkor a másik számításba se jöhetne mellette.

L/bi

2015. okt. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Végig csak a fiúval flörtöltem, mert úgy éreztem h ő jobban, tetszik, vele szivesebben járnék stb. De mostanában pont a lánnyal van igyanez, viszont nem akarom h a fiú átverve érezze magát. És nem arról van szó h nem éreznék iránt(uk) semmit, csak bevallom félek a visszautasítástól.
2015. okt. 12. 01:43
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
ecc pecc kimehecc
2015. okt. 12. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szóval te akkor most egyszerűen flörtöltél valakivel és azt hiszed, hogy ez egy ígéret vagy valami? Ha nincs köztetek semmi és nem is fognak komolyabbra fordulni a dolgok, akkor hagyd a fenébe a srácot, nem kell körüludvarolni. Úgy tűnik, mintha itt nem is választásról lenne szó, hanem félnél, hogy elítélnek. Kit érdekel mit gondol, ha úgysem akarsz összejönni vele. Lett volna rá lehetősége, nem lépett, ennyi. Ettől most ne érezd rosszul magad. A lánynak meg kezdj el jeleket küldeni, hogy érdeklődsz iránta. Azt hiszem így megy a párkeresés manapság.
2015. okt. 12. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igazad van, neki kellett volna lépnie. Köszi 😊
2015. okt. 12. 06:51
 6/13 anonim ***** válasza:
5%
Válaszd a hozzád képest ellenkező neműt.
2015. okt. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Mit buzulsz? :) Tudom, hogy divat, meg minden, de attól még nem jó dolog.
2015. okt. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
5%
6. vagyok. Kapják be a lepontozók. Én is biszex férfi vagyok, de 90%-ban inkább egy nő, mint egy férfi. Mi bajotok a tanácsommal? Válaszoljatok!
2015. okt. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
88%
mindig a másodikat válaszd mert ha igazán szeretted az elsőt nem szerettél volna bele a másodikba:)
2015. okt. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%

"Tudom, hogy divat, meg minden, de attól még nem jó dolog"

Nna te kapd be,mielőtt másnak előírod, mi a "jó", de csak semmi fogazás...!!

2015. okt. 13. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!