Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Heteró lány vagyok és szerelme...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró lány vagyok és szerelmet vallott bekem egy biszex csaj. Ezt hogy kezeljem?

Figyelt kérdés
Nagyon aranyos lány és nem akarom meg vántani. Nekem viszont kényelmetlen a helyzet mert mindig célozgat arra hogy tetszem neki.

2015. okt. 27. 22:08
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
77%

Na ide figyelj, Utolsó! Most írom le utoljára, hátha felfogod: HETERÓ NŐ vagyok! Felfogtad?!


A heteró szerinted mióta deviáns?

2015. okt. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
76%
hiába mondod neki, hülye. nem vagyok deviáns, sőt! többet érek, mint te..
2015. okt. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
71%

A másik, :


Aki leszbikus vagy meleg, az nem genetikai alapú, de kényszerek hatására lesznek azok. ( Van pár leszbikus/meleg barátom, és beszélgettem velük az életükről.)

És a másik, gondolom előfordult ,hogy belezúgtál olyanba, akibe nem kellett volna, akkor gondolom, mindenkinek együtt kellett veled éreznie, hogy szarul választottál, de ha neked kell együtt érezni,mert valaki szarul választ, az már neked nem megy. Ja és miért is általánosítasz? Mert egyszer ,ki tudja mikor, beléd zúgott egy biszex vagy leszbi csaj, aki pont a depressziós/öngyi fajtából való volt. Megnyugtatlak, a legtöbb leszbikus/meleg nem ilyen!Ha belezúgnak egy heteróba , akkor kiszeretnek belőle! Idővel legalábbis ,ami pár hónap szokott lenni. (Ezt egy meleg fiú ismerősöm mesélte)

És még valami,: mi a .f.a.sz.t.ó.l deviancia az, ha átérzem más problémáit, aki történetesen meleg?!

2015. okt. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
73%
Húha. :) A méregtől már szöveget értelmezni se tudnak egyesek. De gáz. :) Várjatok, hozok popcornt is... :D
2015. okt. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
71%
De azért a gyengébbek kedvéért elmondom, hogy egy heteró is mutathat devianciát :) Mert ugyebár nem minden deviáns búzaszem, de minden búzaszem deviáns. Az élet nagy bölcsességei. És hogy miért? Mert a deviancia olyan magatartás, mely megszegi a közösség vagy társadalom nagy része által elfogadott normákat. A homokosok olyan magatartást mutatnak, ami megszegi a közösség vagy társadalom NAGY része által elfogadott normákat. Ezen nincs mit tovább ragozni. Bocs, de ezek tények :)
2015. okt. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
76%
utolsó, ez már rengeteget változott és még többet fog. engem pl elfogad a környezetem.:)
2015. okt. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
71%
És a környezeted a társadalom nagy részét képezi? Híres egy ember lehetsz :D
2015. okt. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
79%

az utcán sem szólnak meg, ha kézen fogva megyek a pasimmal.:P

Nem volt még rá példa. Szóval nem mindenki olyan konzervatív, mint te, a társadalom többsége nem!:P

2015. okt. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
77%

"Kedves" 67%-os!

Oké, dühömben lehet kicsit félreértettem ,amit írtál, de ez nem változtat azon a tényen, ,hogy egy érzéketlen tuskó vagy, aki általánosít! Ráadásul nőként, ami ultra ciki!

2015. okt. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
65%

Ne áltasd magad. Azért nem szólnak be nektek az utcán, mert konkrétan leszarnak titeket, méghozzá nagy ívből. Attól még hidd csak el, hogy sokan helytelenítik, és undorodnak tőle. Ahogyan én is. Bárhogyan veritek magatokat, genetikai hulladékok vagytok, evolúciós zsákutcák. :)


Annyi a különbség a régi idők, és a mai napok közt, hogy most mindenáron feltűnősködni próbáltok, meg felhívni magatokra a figyelmet, de... sajnálom, nem lesztek kívánatosak a társadalom számára soha sem :(

2015. okt. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!