Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Heteró lány vagyok és szerelme...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró lány vagyok és szerelmet vallott bekem egy biszex csaj. Ezt hogy kezeljem?

Figyelt kérdés
Nagyon aranyos lány és nem akarom meg vántani. Nekem viszont kényelmetlen a helyzet mert mindig célozgat arra hogy tetszem neki.

2015. okt. 27. 22:08
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
70%
dehogynem. ez egy jó dolog, jobban teszed, ha elfogadod, mást úgysem tehetsz. de ha beszólnál fel is képelnélek, nem érdekel az se hogy nő vagy vagy férfi. ugyanannyi jogom van megfogni a kezét az utcán, mint bárki másnak.
2015. okt. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
60%
olvasd már el mit írtál okoskám. én tanácsot adtam a lánynak, te pedig beszóltál nekem, mert meleg vagyok. nem csak undorító, még hazug is vagy. már ferdítene a hülye nő, máshogy állítja be a dolgokat. inkább ne írj ide szerintem a kérdező nem kíváncsi rá..
2015. okt. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim ***** válasza:
48%
Le se tojtam volna a jelentéktelen hozzászólásodat, ha nem azzal kezded az első mondataiddal, hogy reflektálsz az én hozzászólásimra. Mivel azonban így tettél, az felért egy meghívással keringőre, én pedig álltam elébe :) Aztán most, hogy nem bírod a tempót, sír a szád? Te szegény. Szerintem menj, és szállj fel az ánuszvonatra a barátodnál, túl gyengék a képességeid ehhez a vitához. :)
2015. okt. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 anonim ***** válasza:
79%

kezeld ugyanúgy, mintha egy pasi lenne, akitől nem akarsz semmit. a pasik közt ugyanúgy előfordulhat olyan, aki jobban nyomul és nem ért a szóból és azt ugyanúgy le kell állítanod - kezeld őt is pont ugyanígy, mint bárki mást, akitől nem akarsz semmit, ne foglalkozz vele, hogy ő fiú vagy lány.


nem kell a szükségesnél jobban bántani, de légy egyenes és őszinte, ha nem ért a szóból, akkor pedig légy nagyon határozott. mondd meg neki, hogy nem akarsz semmit és kérd meg, hogy ne becézgessen, ne nyomuljon, mert neked ez kényelmetlen és ha így folytatja, akkor egyáltalán nem fogsz kérni a barátságából és a társaságából sem.


mivel ő is lány, bemehet a női wc-be, öltözőbe, ha úgy érzed, hogy ilyen helyen zavar a jelenléte, azt is tudasd vele, hogy bocs, de vele nem szeretnél ilyen helyen együtt tartózkodni. ha normáis és ért a szóból, akkor normálisan fogja kezelni és megérti, nem sértődik meg érte, mert nincs miért. ha megsértődik, akkor így járt, ha nem ért belőle, akkor még határozottabban kell helyretenned.

2015. okt. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem gondoltam volna hogy ilyen érdekes témát nyitok.
2015. okt. 29. 22:19
 56/68 anonim ***** válasza:
68%
A tisztességes hozzászólásokat törölték ,van akinek a nickjét is. Csak a melegbarát válaszokat hagyták meg. De te tudod mit kell tenned vele.
2015. okt. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:
77%

"Kedves" 70%-os, aki olyan bőszen gyűlöli a melegeket. Elég szánalmas, hogy te is csak egy birka vagy, aki behódol a "többség" akaratának. Feltételezem, hogy nem vagy több egy opportunistánál, és ezért véded ennyire a "többséget". Talán bele kéne gondolnod, hogy a bolygónkon térben és időben nagyon sok társadalom létezik(/ett), eltérő kultúrával, és a nagyrészükben a homoszexualitás elfogadott (volt). Ez nem azt jelenti, hogy mindenkit "b*zulásra" kényszerítettek, csak hogy te is megértsd.

Illetve azonkívül, hogy a "többségi" társadalom véleménye miatt utálsz minket, mi az, amitől annyira zavar téged, hogy két azonos nemű személy szerelmes egymásba? Milyen érvet tudsz felhozni annak a bizonyítására, hogy ez valami elítélendő dolog?


(Kérdező, bocs az offért. Már így is sok tanácsot kaptál.)

2015. okt. 31. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:
72%

Utolsó, azok a kultúrák szeressék a melegeket, ha szeretnék, mi viszont Magyarországon élünk, és itt soha nem volt, és nem is lesz elfogadott ez a dolog. Ha ez téged zavar, nyugodtan odaköltözhetsz, a melegekkel együtt. Ennyi. :) Természetellenesnek tartom, és felfordul tőle a gyomrom. Ez az én személyes hozzáállásom, arról már nem tehetek, hogy a többségi társadalom osztja ezt a véleményt ;D


(Súgva megjegyzem: ha pl '56-ban, vagy a török hódítások idején ilyen "legényekkel" kellett volna védeni a hazát, szerintem most nem lennénk itt, és vitáznánk ilyesmiről. És ez csak egy a sok komolyabb kitétel közül. )

2015. okt. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:
80%

nem kell vele törődni, nem érdemes. ha gyűlöl minket, gyűlöljön csak.

foglalkozzunk inkább azokkal, akik szeretnek és elfogadnak minket! ennyi, hiába beszélsz az ilyennek, ez a beszűkült konzervatív gondolkodás szépen lassan fog csak lecserélődni..

2015. okt. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim ***** válasza:
65%
Vagy nem fog :) Törődj bele.
2015. okt. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!