Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nemsokára 14 leszek, és ha...

Nemsokára 14 leszek, és ha betöltöttem el szeretném veszíteni, de anyám nem engedi, mit tegyek? (lány)

Figyelt kérdés
Már 2 éve van barátom, ő 18 éves...nagyon szeretjük egymást és pettingelni szoktunk...valaki segítsen!!! Ez minden vágyam de ha megtudná anyám megölne:(!
2008. aug. 26. 01:46
1 2 3 4 5 6
 51/59 heszter válasza:
52%

Vow...


Azok a válaszok a legviccesebbek, amik mindennek elmondanak, közben észre sem veszik, hogy csak magukról mondanak véleményt:):):)


Mivel már túl vagy rajta, ezért nem mondok az esetről semmit, hiszen ami megtörtént azon már nincs miért vitatkozni, de a hozzászólásaidból ítélve meglehetősen érett és normális lány vagy, kultúrált viselkedést pedig több "ha az én gyerekem lennél megvernélek" szülő is tanulhatna tőled.


Csodálom a türelmed, és higgadtságodat, hogy 14 évesen nem szóltál nekik semmi csúnyát vissza.


Sok sikert az életben (és boldog, hosszú kapcsolatot kívánok neked)!

2010. dec. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim válasza:
0%

Szia!


(Valószínűleg a srác megy a börtönbe, mivel fiatalkorú vagy, ha anyád megtudja!)

2010. dec. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
64%

Még mindig együtt vagytok? :)


(Ha már megtaláltam a kérdést, gondoltam írok, de mivel, már nem igazán aktuális, azért csak ennyit)

2010. dec. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
46%
most ezt a kerdest minek emelted ki? 2008-as...most meg 2010 van :D meg mindig aktualis vagy mi?:D:D
2010. dec. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
Anyukádnak, és sok előttem szólónak is igaza van: egyáltalán nem vagy lekésve semmiről. Hidd el, anyukád nem keresztbe akar Neked tenni, hanem óvni akar. Itt most nem arról van szó, hogy pl. nem tudtok védekezni, gyerek lesz, hanem lelki dolgokról. Nem biztos, hogy ez az egyetlen kapcsolatod lesz, nagyon fiatal vagy, később még megbánhatod a dolgot, és hidd el, nem Te lennél az első, aki így járt.
2010. dec. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
hát 12 volt amikor összejöttek elég kicsi már nem azért, figyelj várj úgy még 3-4 évet nem bánod meg hidd el, addig tisztában leszel a szerelem fogalmával is, és remélhetőleg a védekezésről is fogalmad lesz, anyukádnak nagyon igaza van, gyerek vagy még, ne akarj felnőni, használd ki még azt a pár évet, később jó lesz rá visszagondolni
2010. dec. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
ja látom megtetted...gratulálok..., hát kicsilány, nincs visszaút, viszont nagyon is vésd a fejedbe, ha már szexelsz akkor előfordulhat, hogy teherbe esel, és tudd az embernek vállalnia kell a felelősséget,túl fiatalon kezdted,anyukád helyében nem engedtem volna, hogy 12 évesen már pasizz..de a te dolgod, viszont jó lenne ha te és a többi kis tini, rájönne már, hogy nem kell elsietni, és hogy következmények is lehetnek, és akkor talán kevesebb rohangálna folyton 72 órás tablettáért, meg abortuszra...
2010. dec. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
RINGYÓ!bakker én csak 13 és fél vagyok,de még barátom sincs!
2010. dec. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
ezzzzz xDDDDDDDDDDDDDDD anyukád nem engedi??? o.O már nem azért de ez..... mindegy is nem ez a lényeg te most 14 vagy a srác 18... 12 voltál a srác 16 amikor elkezdtetek járni... na ez a nem mind1 egy 16 éves fiú mit láthat egy 12 éves kis lányban??? ez már beteges...
2010. dec. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!