Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nemsokára 14 leszek, és ha...

Nemsokára 14 leszek, és ha betöltöttem el szeretném veszíteni, de anyám nem engedi, mit tegyek? (lány)

Figyelt kérdés
Már 2 éve van barátom, ő 18 éves...nagyon szeretjük egymást és pettingelni szoktunk...valaki segítsen!!! Ez minden vágyam de ha megtudná anyám megölne:(!
2008. aug. 26. 01:46
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
67%
Én vok az előző csak a gép kidobott.16 éves vagyok szűz és még csak most kezdek el olyanon gondolkodni hofy ha betöltöm a 17 talán lefekszek vele(nemsokára betöltöm).ÉS a azért hagyna el mert nem szexeltem vele akkor menjen.DE ANYUD HELYÉBE ÉN MEGRUHÁZNÁLAK HOGY ILYENEKRŐL FANTÁZIÁLSZ. HA JÓL ÉRTEM 13 VAGY DE MÁR SZEXELNI AKARSZ INKÁBB EHHEZ MÁR NEM SZÓLÓK.
2008. nov. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim válasza:
51%

annyira idegesítő, hogy mindenhol azt írjátok, hogy 14 évesen, 14 évesen, 14 évesen...

"Még várjál vele 1-2 évet!" Mire várjon?? Hm??

Am kicsim ezt nem igazán értem, hogy "betöltöm a 14-et és lefekszek vele"... Miért pont akkor??

Amúgy télleg egy kicsit furcsa, hogy 12 éves korodba egy 16 éves pasassal jártál...anyud ehhez mit szólt?

Lényegébe a TE döntésed, hogy mit akarsz, mi nem dönthetünk helyetted, és nem is lenne szabad, hogy leírjuk, hogy a TE helyedben mit tennénk!

És sztem egy kicsit túlzol azzal h megölne :) azt azért gondolom nem tenné... max. leszidna.

és ez természetes, hogy aggódik, mert az ő szemébe kislány vagy, még csak most hozott a gólya, de már fiúd van...azért érthető ő is!

Nah ha megteszed akk remélem jó lessz :)

Pucca

2008. dec. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 A kérdező kommentje:
Sziasztok.. Betöltöttem a 14-et... tényleg nem változott semmi attól.. esetleg az h már nem csukatja le anyum a barátom:D Am meg megtörtént, anyum is tud róla, nem csinált semmit.. azt mondta h míg betartjuk a "játékszabályokat" nincs gond... Az meg h 12 évesen 16 éves pasim volt az tényleg fura... De valahogy egymásba szerettünk! Anyum se tudott ellene mit tenni.. ha tiltott kiszöktem otthonról stb... Köszi a válaszokat mindenkinek! Sziasztok:))
2009. jan. 21. 14:30
 44/59 anonim válasza:
27%
csattogott?
2009. okt. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
41%

Nekem ilyen lányom lenne már úgy elvertelek volna mint a szar!!!Egy kiégett szar ribi leszel!!!Ha utána meg másik pasid lessz aki normálisabb gondolkodású és megtudja hogy ennyi idősen már elvesztetted azért fog otthagyni és igaza lessz de a te bajod!!!És ha a pasid 18 éves és még szűz és akkor???Én 20 vagyok és szűz és érdekes még élek:D

Fura mi?:D

A pasid is még csak egy gyerek 18 évesen ennyi!!!

Karomat tenném rá hogy ha 16-18 évesen vesztenéd el addig is kibírnád simán élve?Érdekes mi?:D

Inkább tanuljál és játsszál szépen hogy többre vigyed az életben hisz ennyi idősen még fiúznod sem kéne erről ennyit!

2010. dec. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 gyakoriválaszok_560 válasza:
27%

Hát anyukám , ha az én lányom lennél mint a lovat úgy vernélek ...

14 és már basz@tlan vagy , nem semmi le a kalappal előtted kisanyám ! Gondolom az anyut is elintézi pár 16-17-18 éves srác... ! És mellesleg nem szégyenled magad feltenni egy ilyen kérdést ami az erkölcsről szól 18. élet évedet be nem töltve...

Amúgy így , hogy már nemi életet élsz 14 évesen mesélj csak milyen a sperma íze ? Bírta a menetet mi ?

És az ilyen csajokból lesznek a legjobb kvrvák mint te...

2010. dec. 6. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
64%

Szia.

15 éves fiú vagyok és nem vagyok szűz :D

De én bántam meg hogy ennyi idősen elvesztettem!

És itt mindenki mondja hogy elvernének meg így stb...

hát én nem vernélek:D alapból kitagadnálak kitennélek az utcára azt a pasid beáll stricinek te meg ribinek ha már ennyire nagykorúnak érzed magad hogy elveszítsd a szüzességed.

2010. dec. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
47%

Ne már, ez egy 2008-as kérdés. Még most is igazolni próbálod magad, vagy mi az isten? Ennyire szükséged van még mindig mások véleményére?

Nem tetted jól, 14 éves kislány még egyáltalán nem érett, még ha 2 éves kapcsolata is van. Majd ha már nem anyukád teszi a szádba a tejbedarát, talán érett leszel hozzá.

Hová fajul a világ. Emlékszem 14 éves koromban még csak épp megtanultam, hogy mire lehet használni a tökömet, meg mire jó a punci.

Gratulálok sok szeretettel!

2010. dec. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem vegyél inkább egy kutyát!


Dr. Traktor

2010. dec. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim válasza:
31%
14 éves vagy vagy még csak leszel szerintem még azt sem kellet volna meg engedni a szüleidnek h barátod legyen túl hamar kezdted a dolgokat inkább a tanuláson járjon az eszed! Rá érsz még ezzel!
2010. dec. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!