Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nemsokára 14 leszek, és ha...

Nemsokára 14 leszek, és ha betöltöttem el szeretném veszíteni, de anyám nem engedi, mit tegyek? (lány)

Figyelt kérdés
Már 2 éve van barátom, ő 18 éves...nagyon szeretjük egymást és pettingelni szoktunk...valaki segítsen!!! Ez minden vágyam de ha megtudná anyám megölne:(!
2008. aug. 26. 01:46
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
73%
előttem válaszolónak, 2 év nem elég gondolkozásra? kíváncsi lennék, h Te együtt voltál-e két évig a pároddal, mielőtt lefeküdtetek.
2008. aug. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
50%

mérttt kell anyád nak el mondani mindent nem kell

egyáltalán menjetek el valahova akár panzioba 2-3 ezerért biztos kaptok 2-3 orára egy szobát és álljatok neki

2008. aug. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
64%
Szokj hozzá, hogy mostmár komoly felelőségteljes döntéseket hozol. Kezdj el felnőni, persze csak módjával. A szex a te magán ügyed, nem kell engedélyt kérni anyukádtól, és utána se kell elmondani neki. Biztos van olyan alkalom, amikor nincsenek itthon a szülők. A védekezésre persze figyeljetek.
2008. aug. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
40%
szoval hajrá mindent bele és meséld el mijen volt az első sok sikert
2008. aug. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim válasza:
63%
Én azt nem értem, hogy anyukának miért kell erről beszámolni. Inkább ezt a dolgot a barátoddal vagy a barátnőiddel beszéld meg.
2008. aug. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
77%
szerintem meg jó, ha tudja anyukád, már csak azért is, mert a szex-szel egy csomó minden együtt jár: nőgyógyászhoz járkálás, fogamzásgátlás, összeszedhetsz gombát is, egyebet is. ha egyszer lefeküdtetek,onnantól kezdve rendszeresen fogtok nemi életet élni, tehát ebből a szempontból felnőtt emberré válsz. ha azt nézem,hogy már 2 éve együtt vagytok az tényleg elég biztos kapcsolat, de ha azt nézem,hogy 12 évesen jöttél vele össze, akkor azt mondom,hogy várjatok még 1-2 évet a szex-el. biztos már alig bírja kivárni a fiú, de ez a "betöltöm a 14-et és elvesztem a szüzességem" irtó ciki. megértem anyudat,hogy félt. ha mégis lefeküdtök próbáld meg szerintem anyukád segítségét kérni, mond el, hogy szükséged van a bizalmára, nem akarsz felelőtlen döntést hozni és emiatt szeretnéd, ha első szex előtt elkísérne nődokihoz, szeretnéd vele megbeszélni, hogy milyen védekezés a legbiztonságosabb, nehogy baj legyen belőle. mondd el neki, hogy megakadályozni nem tud, de a titkolózásnak semmi értelme. A fiú, ha betöltötte a 18-at nagykorú, simán fel is jelentheti anyukád,ha bemérgesítitek. (bár nem tudom, hogy anyukád milyen típus).
2008. aug. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
70%
Én nem kötöttem anyukám orrára, hogy mikor vesztettem el, és ezt ő is nagyon jól tudta, h nem fogom elmondani. Pláne hogy elmesélte, h ő se mondta el anyukájának, és ez rendben is van. 2 év szép idő, de tényleg picit fiatal vagy. Bár elég sokan vesztik el 13 évesen egyéjszakás kalandban, úgyhogy ha tényleg készen állsz rá, akkor meg tudjátok oldani. De csak okosan.
2008. aug. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim válasza:
63%
13 és fél évesen összejöttem 1 sráccal,aki majdnem 3 évvel volt idősebb nálam. Együtt voltunk 1 és negyed évig,de nem feküdtem le vele,szerettem,de nem éreztem úgy,h nekem ennyi idősen ezt kellene tennem.De Te érzed... Én a helyedben nem tenném.Ennyi.
2008. aug. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
68%

Nem értem, miért kell ebből a szüzességből ekkora dolgot csinálni? Egyszer úgyis mindenki elveszti...ha 12 évesen akarja akkor, ha meg 22 évesen, akkor. Mindenki maga érzi.

Amúgy egy kapcsolatom úgy kezdődött, hogy 15 évesen megismertem egy 20 éves srácot, és aznap este már nála aludtam... Mégse lettem ribanc. Jah, és utána 3 évet együtt voltunk...

2008. aug. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
87%
Nekem az is furcsa, hogy akkor akarod "elveszíteni", amikor betöltöd a 14-et, mintha attól a dátumtól bármi is változna. De mindegy. Meg ez, hogy anyukád nem engedi... Én sem kértem rá engedélyt, meg szerintem sokan nem, mégis felnőttünk valahogy. Ez a ti magánügyetek.
2008. aug. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!