Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nemsokára 14 leszek, és ha...

Nemsokára 14 leszek, és ha betöltöttem el szeretném veszíteni, de anyám nem engedi, mit tegyek? (lány)

Figyelt kérdés
Már 2 éve van barátom, ő 18 éves...nagyon szeretjük egymást és pettingelni szoktunk...valaki segítsen!!! Ez minden vágyam de ha megtudná anyám megölne:(!
2008. aug. 26. 01:46
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
56%
Ha arra vársz hogy anyukád megengedje akkor még 18 évesen is szűz leszel. Te döntsd el hogy készen állsz-e rá és nem kell beszámolnod róla senkinek, ez a barátodra és rád tartozik csak.
2008. aug. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
69%

a margetszigeten rengeteg szimpi bokor van.

de siessetek, mert mosmá hűl az idő, nehogy megfázzatok kefélés közben!

amúgy 12éves éves korod óta vele vagy??? háááttt.. biztos én vagyok a lúzer, de ennyi idősen én még barbieztam, meg mászókáztam a játszótéren...

2008. aug. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
29%
Gondolkozz már, még túl fiatal vagy ehhez!
2008. aug. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
32%

Ehez nemcsak evek kell elteljenek egy kapcsolatban(mint ahogy irod 2 eve), szerintem eleg erett kell legyel hozza.

14 evesen meg kislany vagy ehez. Mindenki maga tudja de szerintem ne tedd meg.

2008. aug. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
31%
akkor csináld úgy, hogy anyád ne tudja meg!!!!!
2008. aug. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok hasznos tanácsot és véleményt...

Úgy mellesleg a barátom is még szűz, de már 18 éves ugye, és már naon kívánja és félek h ha akkor nemet mondok a szexre, elhagy...:(

És azért van az h "ha betöltöttem a 14-t el akarom veszíteni" mert így beszéltem meg vele, és ha akkor megtudná anyám akkor nem lenne már belőle baja neki... Várom a további véleményeket:)

2008. aug. 28. 23:35
 27/59 anonim válasza:
58%

HALLGASS anyádra, később úgyis megbánod...

Nincsen jobb dolgod 14 évesen?

Tanuláson járjon az eszed.

Elkezdesz ennyi idősen dugni 16 - 18 évesen már teljesen ki leszel égve, de hogy addigra már öten végigmentek rajtad az tuti.


Én minimum szétverném a lányom fejét ha ilyet csinálna.


De anyád is...

Nem tudja hogy a lánya már 12 - 13 évesen a punciát simogataja?

Normálisak vagytok bazdmeg?

Tanuláson járjon az eszed!!!

2008. aug. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim válasza:
93%

azért fekszel le vele nehogy elhagyjon?


Ez törvényszerű, hagyd menni.

Ő már nem sokáig bírja, te meg ne bánkódj miatta. De csak azért hogy el ne hagyjon hát...


Ennek a srácnak el kell menni, Te meg ilyen butaság miatt n dobd oda.


Szerintem ráérsz, és úgyis kell egy embernek legalább 2-3 kapcsnak lennie hogy utánna lenyugodjon...

2008. aug. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
64%
Hogy az utolsóv álaszoló hol él azt nem tudom. Nekem is mondták, hogy a tanuláson járjon az eszem, szerinted azont járt egész nap? Neked is járhatott volna azon, akkor most tudnál kulturáltan fogalmazni. Én is szexeltem 15 évesen, mégis lediplomáztam. Szétvernéd a lányod fejét? Marha nagy bizalommal fordulna hozzád ezek után. Remélem sose lesz gyereked.
2008. aug. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
64%
Ja, azt utolsó előttire gondoltam.
2008. aug. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!