Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nemsokára 14 leszek, és ha...

Nemsokára 14 leszek, és ha betöltöttem el szeretném veszíteni, de anyám nem engedi, mit tegyek? (lány)

Figyelt kérdés
Már 2 éve van barátom, ő 18 éves...nagyon szeretjük egymást és pettingelni szoktunk...valaki segítsen!!! Ez minden vágyam de ha megtudná anyám megölne:(!
2008. aug. 26. 01:46
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
100%
figyelj, szerintem még elég fiatal vagy ehhez, különben is csak azért feküdnél le a sráccal mert félsz, h elhagy, ?? ne zedd, ha igazán szeret megérti és vár ameddig kell:)
2008. aug. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
86%
előző válaszoló vagyok: jah és a szüleiddel feltétlenül beszéld mega dolgokat!! mit gondolsz ki fog segíteni neked, ha baj van??? hm ezen gonddolkodj el..:)
2008. aug. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim válasza:
66%
én meg azt nem értem h 14 évesen miért viszket ennyire-.-
2008. aug. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
58%

xtem azon gondolkozz el 1szor h TE mit szeretnel. tenyleg keszen allsz? tenyleg akarod?, ha igen, magad vagy mas miatt? nem fogod kesobb megbanni?


ha tenyleg te is ugy erzed, akkor nagyjabol rendben van. de ha csak a baratod miatt szeretned, mert felsz h elhagy, akkor nem erdemes. mas okbol kifolyolag is ugyanugy elhagy ha akar. vagy a bandaszellem is kozrejatszik? h a baratok mar mind csinaljak es ez igy ciki?


anyukaddal nem tudom milyen a viszonyotok. vagy ez csak 1 kifogas magad elott is?

en pl.nem tudtam elmondani, nem is akartam, szerencsere nem is kerdezte. nogyogyaszhoz nyugodtan elmehetsz egyedul is. a tiniambulanciara detto.

a helyet meg 1 kis ugyeskedessel meg lehet oldani. nekem pl ugy alszanak, h neha eszre se veszik ha nalam alszik a baratom, pedig tombhazban lakunk.

2008. aug. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
94%
szerintem várj még vele, mert időt nyersz egy kicsit ... ha rázza a kangörcs, verd ki neki ... :D nyilván benne van a kíváncsiság is meg minden, hogy milyen lehet a punci belülről, de nem nagy cucc egy dugás, az első meg fájni is szokott (a nőnek) .... ezt akkor lehet megélni a legjobban, ha nem készültök rá, hanem jön magától és te is kívánod. tudod, egy nőnek mindig ok kell a szexre egy férfinek pedig hely ...
2008. szept. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
70%
azt szokták mondani tudod::::lyuk-lyuk, bedugjuk...
2008. szept. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
75%

"Elkezdesz ennyi idősen dugni 16 - 18 évesen már teljesen ki leszel égve, de hogy addigra már öten végigmentek rajtad az tuti. "

Te hol elsz, hogy 2-4 ev alatt kiegnek az emberek?:D Meg hogy torvenyszeru, hogy 5en vegigmennek rajta...

Akkor aki 20 evesen kezdi, az 22-24 eves korara fog kiegni?

"Nem tudja hogy a lánya már 12 - 13 évesen a punciát simogataja? " Mert mikor kezdjen el onkielegitest vegezni? Soha?

"Tanuláson járjon az eszed!!!"

Neked is jarhatott volna, akkor most nem lennel ennyire merhetetlenul buta..

2008. szept. 27. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
84%
azért kell beszámolni anyudnak mert én ugy tudom törvény szerint ha a fiu 18 te meg nem vagy 16 akkor anyud feljelentheti ha lefekszel vele..:S szerintem 14 évesen még nagyon fiatal vagy hozzá..és hogy 12 évesen elkezdtél járni egy 16 éves fiúval..hát anyum akkor tekerte volna ki a nyakamat:S
2008. okt. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
79%
én sem engedném anyád helyében,ha jol érttettem 16 volt a srác,te meg 12 amikor összej9ttetek?
2008. nov. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
58%
Hát anyukádnak igaza van. Fiatal vagyok én is de ha lenne lányom és ezen járna az esze biztos megruháznám.Én 16 vagyok de még szűz.Én nem kapkodom el a párommal 2 éve vagyunk eggyütt.
2008. nov. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!