Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nemsokára 14 leszek, és ha...

Nemsokára 14 leszek, és ha betöltöttem el szeretném veszíteni, de anyám nem engedi, mit tegyek? (lány)

Figyelt kérdés
Már 2 éve van barátom, ő 18 éves...nagyon szeretjük egymást és pettingelni szoktunk...valaki segítsen!!! Ez minden vágyam de ha megtudná anyám megölne:(!
2008. aug. 26. 01:46
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
63%
Mi ebben miben segíthetnénk ? Legyünk ott kettőtökkel ? Ha elmondod melyik felén kellene segíteni akkor talán van tippünk
2008. aug. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim válasza:
51%
Tedd azt amit jónak látsz! Ha szereted és ugyérzed nem a szexre hajt akkor borulj vele ágyba, használjatok óvszert és akkor anyukád sem fog érte haragudni. Nem lehet amugy hogy neki a 4 év kor különbség nem tetszik?
2008. aug. 26. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 A kérdező kommentje:

Abba segítsetek tippeket adni h mit csináljak....


És neki az nem nagy gond, vagyis még nem mondta...

2008. aug. 26. 01:55
 4/59 anonim ***** válasza:
60%
Varj meg vele 1-2 evet. Nem kell elsietni egy ilyen nagy esemenyt! Van meg idod es legalabb megismered a baratodat is! Es ha mar nem birsz varni ennyi evet akkor tedd amit a szived diktal!
2008. aug. 26. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
39%
En is megolnem a gyerekemet ha ilyen hamar bele akarna kezdeni az ELETBE!
2008. aug. 26. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
56%

2 éve együtt vagytok, az már igazán egy szép hosszú kapcsolat, nyugodtan megtehetitek. Ehhez nem kell szülő, neked kell eldönteni mikor teszed meg. Csak védekezzetek. Én is 14 évesen vesztettem el, 1 éve voltunk együtt akkor, ha tovább húzom lehet más után nézett volna a srác, így pedig egy szép hosszú, 6 éves kapcsolat lett. Sosem bántam meg, én nem beszéltem meg anyukámmal, ez nem róla szól. Szóval találd ki mit akarsz és tedd azt.

(Az előttem szólót meg nem értem: Miért szerinted meddig várjon, a házasságig? Vagy miért jobb az nekik ha várnak még vagy 2-3 évet? Ettől nem változik meg az élete.)

2008. aug. 26. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
55%

Bocsika de en 1-2 evet irtam nem 2-3 evet! Addig is fejlodik, testileg is meg agyilag meg mindenkepp!

Nem jo elsietni, azert mert te hamar belevagtal azert nem muszaly masokat is arra biztass mert nem biztos, hogy neki jol sul el a dolog!

2008. aug. 26. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim válasza:
81%
Mostanában a 14 évesek nagyon hamar el akarják veszíteni, ez nagy divat lett, szégyen a 14éves körökben ha már nem szűz valaki, szerintem nagyon fiatal vagy, fel sem tudod fogni lelkileg hogy mit teszel.Aztán lejár ez a pasi és mindenkivel ágyba bújnak, mert már úgysem szüzek, nem árt várni még, fiatal vagy, én 17 voltam mikor elvesztettem, és még mindig azzal a fiúval vagyok, pedig elveszthettem volna hamarabb is.És nem az édesanyád akadályoz meg ebben, és ő csakis azért próbál mert még fiatal vagy.A te döntésed, anyukád úgysem tudja megakadályozni ha te meg akarod tenni.
2008. aug. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
69%

De tényleg, most itt mit lehet segíteni, megvárni míg anyu elmegy, átmenni sráchoz, elmenni szállodába. A kölök nagykorú, neki már csak van pár ötlete. Ha valaki dugni akar, az oldja meg :D

Éljen a problémamegoldó képesség.

2008. aug. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim válasza:
29%

beszéld meg anyukáddal.

és gondold át a szeretjük fogalmát. a kamaszok szeretnek lyukról-lyukra járni. szóval...

2008. aug. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!