Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Sok lányka miért él abban a...

Sok lányka miért él abban a tévhitben, hogy értékesebb ember mint a többi, csak azért mert szűz?

Figyelt kérdés

Komolyan érdekel. :D Olvasgattam itt a kérdéseket és néhány helyen az jön le a kommentekből, hogy simán egy egyszerű biológiai tény alapján ők felsőbbrendűnek képzelik magukat, mint a többi "beszennyezett, mocskos" ember. Szó sem esett lelki értékekről, gondolkodásmódról, értékrendről, szimplán azért értékesek, mert ők szüzek és ez egy "ajándék".


Javítsatok ki, de csak szerintem nem jár együtt a szüzességgel, az hogy valaki normális, kedves, aranyos és értékes, okos ember?


2014. dec. 30. 09:46
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
54%

Szegény jövőbeli pasija a 75%-osnak.

Egy perces néma csenddel fejezzük ki a részvétünket.

2014. dec. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
100%

Hello.

Én 19 éves szűz lány vagyok.

Az az igazság, hogy egy évvel ezelőttig büszke voltam rá, hogy szűz vagyok mert a középsuliba volt olyan osztálytársam aki már 14 évesen abortuszra ment pedig nem c.gány, és még több olyan aki havonta váltotta a partnereit. Így valahogy azt gondoltam, hogy inkább szűz vagyok mint olyan, akin átment a fél város. Aztán, most nyáron majdnem megerőszakoltak, így mostanra eljutottam odáig, hogy azt sem tudom valaha lesz-e olyan pasi akinek egyáltalán engedni fogom, hogy hozzám érjen. Én nem tartok senkit mocskosnak vagy beszennyezettnek, és felsőbbrendűnek sem tartom magam. Inkább egyre jobban attól félek, hogy ha egyszer oda jutok, hogy lenne valakim az azért fog lenézni mert szűz vagyok. Na szóval fene tudja már, hogy mi jó meg mi rossz. De, hogy én eskü azt kívánom lassan, hogy ne lennék már szűz az tuti.

Ja, és amúgy állatvédő és kutyakiképző vagyok, emellett pedig egyetemre járok (Bölcsésztudományi kar), szóval valamennyi ész és talán egy kis kedvesség szorult belém amellett, hogy szűz vagyok.

2014. dec. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
53%
az igazsag az,hogy a buta szulo azt mondja a kicsi 13-14eves lanyanak,hogy akkor jobb lesz elvesziteni ha less valaki komoly,es minel tovabb szuz a lanyka annal ertekesebbnek gondolja magat.A problema ezzel az,hogy a szulo csak a korai terhessegtol akarja megvedeni a gyermeket,es ezzel azt eri el hogy a lanya meg 27 evesen is szuz,(az a no az egyik ismerosom,es en vilagositottam fel errol).
2014. dec. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

Tudtommal az olyanok mint Nikola Tesla, Mark Twain,Isaac Newton v épp Salvador Dalí mind szüzen élték le az életüket.


És nem voltak értéktelenebbek mint mások.

2014. dec. 31. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem értéktelenebbek, pont erről van szó. Az emberi értéket nem a szüzesség megléte vagy elvesztése határozza meg.
2014. dec. 31. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
én nem tartom magam értékesebbnek egyáltalán mert még szűz vagyok sőt már szeretném elveszíteni
2014. dec. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!