Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Sok lányka miért él abban a...

Sok lányka miért él abban a tévhitben, hogy értékesebb ember mint a többi, csak azért mert szűz?

Figyelt kérdés

Komolyan érdekel. :D Olvasgattam itt a kérdéseket és néhány helyen az jön le a kommentekből, hogy simán egy egyszerű biológiai tény alapján ők felsőbbrendűnek képzelik magukat, mint a többi "beszennyezett, mocskos" ember. Szó sem esett lelki értékekről, gondolkodásmódról, értékrendről, szimplán azért értékesek, mert ők szüzek és ez egy "ajándék".


Javítsatok ki, de csak szerintem nem jár együtt a szüzességgel, az hogy valaki normális, kedves, aranyos és értékes, okos ember?


2014. dec. 30. 09:46
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
én nem gondolom azt
2014. dec. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
90%
Miről beszélsz? xd
2014. dec. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
mert az anyukájuk ezt mondta nekik
2014. dec. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
25%
Csak mert 19 évesen nem feküdtem össze fűvel-fával.
2014. dec. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
27%
szerintem te valamit nagyon nem értesz...
2014. dec. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
57%

Jó a kérdés:)))

Nem tudom miért tekintenek magukra úgy mint aki mindenki felett áll, és térdenállva imádjuk szüzességük miatt.

Nevetséges, ha az biztos megvan az oka, gondolkodás, kinézet, nem volt szerelmes stb...

Lehet pont azért szűz mert senkinek sem kell, mert akkora bunkó:XD

2014. dec. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
22%
az ilyen féltékeny bányarémek mondják ezt hogy magukat nyugtassák, ők is lefeküdtek már volna fűvel fával csak nemtudnak mert rondák mint a bűn haha itt az igazság
2014. dec. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
Oké, hogy nem feküdtél össze fűvel-fával, de azt magyarázd meg, hogy ettől még miért vagy értékesebb ember, mint a többi?
2014. dec. 30. 09:50
 9/46 anonim ***** válasza:
37%
Eddig ügyesen visszafogtad az egyik alapvető ösztönödet, jövőre a kakilást próbáld minél tovább visszatartani, és átveheted a nyereményedet.
2014. dec. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
#4 -> #9
2014. dec. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!