Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Sok lányka miért él abban a...

Sok lányka miért él abban a tévhitben, hogy értékesebb ember mint a többi, csak azért mert szűz?

Figyelt kérdés

Komolyan érdekel. :D Olvasgattam itt a kérdéseket és néhány helyen az jön le a kommentekből, hogy simán egy egyszerű biológiai tény alapján ők felsőbbrendűnek képzelik magukat, mint a többi "beszennyezett, mocskos" ember. Szó sem esett lelki értékekről, gondolkodásmódról, értékrendről, szimplán azért értékesek, mert ők szüzek és ez egy "ajándék".


Javítsatok ki, de csak szerintem nem jár együtt a szüzességgel, az hogy valaki normális, kedves, aranyos és értékes, okos ember?


2014. dec. 30. 09:46
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy a szüzesség meglétele vagy elvesztése akkora dicsőség lenne, hogy le kéne nézni, aki ellenkezően cselekedett. Mindenki akkor csinálja, amikor akarja, és ehhez senkinek semmi köze sincs.
2014. dec. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
67%
Én inkább a karrieremre koncentrálok mintsem pasizzak,mert nem látom értelmét.Nekem nem kell az hogy eltartsanak szexért cserébe.Mert ez megy ezeknél a nagy "szerelmeseknél".
2014. dec. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
69%
Az általad ku.rváknak titulált 14-15 éveseket még jó eséllyel a szüleik tartják el.
2014. dec. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
Most a drága kérdezo orulhet neki hogy menyien válaszolnak. :D
2014. dec. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
61%
Huh...most tudnék egy kisregényt írni neked a társadalmi szerepekről, férfi-női viszonyokról, illetve a szerelem és szexualitás témaköréről. De inkább hagylak a kis korlátolt világodban, legyen szép napod.
2014. dec. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
44%
Miért lennék korlátolt,csak mert vannak elveim?
2014. dec. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
pontossan hagyuk gyerekek mert ez csak orul neki h válaszolunk. De ugysem jut el az agyáig h mi van!!
2014. dec. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
59%
Levetted a lényeget. Azért, mert azt gondolod, ha valaki szexel, akkor egy kitartott, buta r.banc. Pedig ez rengeteg körülménytől függ. Nyílván vannak ilyen lányok is, de lényegesen kevesebb, mint az átlagosak.
2014. dec. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
72%
Akkor is büszke vagyok a szüzességemre!
2014. dec. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
64%

Legy buszke! Kit erdekel?

Ez onmagaban nem mutatja meg egyaltalan, hogy ertekes szemely vagy, vagy sem.

2014. dec. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!