Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Sok lányka miért él abban a...

Sok lányka miért él abban a tévhitben, hogy értékesebb ember mint a többi, csak azért mert szűz?

Figyelt kérdés

Komolyan érdekel. :D Olvasgattam itt a kérdéseket és néhány helyen az jön le a kommentekből, hogy simán egy egyszerű biológiai tény alapján ők felsőbbrendűnek képzelik magukat, mint a többi "beszennyezett, mocskos" ember. Szó sem esett lelki értékekről, gondolkodásmódról, értékrendről, szimplán azért értékesek, mert ők szüzek és ez egy "ajándék".


Javítsatok ki, de csak szerintem nem jár együtt a szüzességgel, az hogy valaki normális, kedves, aranyos és értékes, okos ember?


2014. dec. 30. 09:46
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
18%
haha a sok bányarém lediszlákolta? haahhahaha fáj az igazság látom
2014. dec. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:
Nem gondolnám, hogy bányarémek lennének ezek a lányok, csak a gondolatmenetet nem értem. Attól még, hogy nem szexeltek, még nem lesznek többek vagy jobbak.
2014. dec. 30. 09:56
 13/46 anonim ***** válasza:
40%
Képzeld el hogy nem vagyok bányarém.Csak nem tudom mi a jó abban ha valaki összefekszik az elsővel aki szembejön az utcán.Utálom az ilyen "lányokat" vagy nem is tudom minek nevezzem őket.Ja és képzeld lett volna kivel,de én az igazira várok mert én a szerelmemnek szeretném adni!
2014. dec. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan, hol olvastál itt ilyet? Linkelj már ilyen kérdést, vagy csak kitaláltad, hogy ekézhesd a szüzeket?

Én meg pont azt vettem észre, hogy pont hogy olyan kérdéseket olvastam, hogy kétségek közt gyötrődnek meg nincs önbizalmuk, hogy mit fog szólni a pasi, ha kiderül, hogy még szűzek? És persze a férfiaktól pozitív választ kaptak, hogy nem baj egyáltalán, inkább erény. Ez a te bajod, kis féltékenység. Szóval nem a szűz lányok tartják ezt jónak, hanem a pasik.


Ja és nem lány vagyok és nem is szűz. :D

2014. dec. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
48%

#13: Aközött, hogy valaki szűz, meg hogy összefekszik az első szembejövő emberrel, kU.rva sok fokozat van még.:D


Én viszonylag későn vesztettem el (20 évesen), de engem soha nem érdekelt, ki hány dákón forgott addig. Legjobb barátnőm akivel csak tudott, és mégis szeretem, és egy okos, jófej csajnak tartom. Én szimplán későn érő típus vagyok érzelmileg, stabil kapcsolat kellett ahhoz, hogy belemenjek. Ennyi. Mások vagyunk, de pl. én egy rohadt bunkó vagyok, barátnőm pedig egy halál kedves ember. Na akkor ilyen szempontból ő az értékesebb, pedig több emberrel feküdt le.


Igazad van, kérdező.

2014. dec. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
34%
Értsétek már meg hogy nem ők tartják magukat értékesebbnek, hanem a férfiak, szóval őket szidjátok!:D
2014. dec. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
33%
#15 Akiket én ismerek mind beképzelt r*bancok.
2014. dec. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
83%
Én inkább a sok kis rib.it láttam beképzeltnek meg felsőbbrendűnek, miután elvesztették a szüzességüket 14 évesen valami 18 éves csávóval, hogy akkor ők már NŐK, és nem szüzek, a szüzeket meg lenézték, hogy még nem volt bennük f.asz.
2014. dec. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 Mazsola... válasza:
100%

Ez nagyon nincs így. Én is szűz vagyok, mégsem vagyok nagyra magammal. A fiú ismerőseim mondogatják, hogy ez milyen jó, nem én...

Viszont az igaz, hogy azért valamennyire örülök, hogy szűz vagyok.

15/L

2014. dec. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
31%
#17: Nem ők beképzeltek, neked van komplexusod amiatt, hogy még senki nem mászott be a lábad közé.
2014. dec. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!