Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Sok lányka miért él abban a...

Sok lányka miért él abban a tévhitben, hogy értékesebb ember mint a többi, csak azért mert szűz?

Figyelt kérdés

Komolyan érdekel. :D Olvasgattam itt a kérdéseket és néhány helyen az jön le a kommentekből, hogy simán egy egyszerű biológiai tény alapján ők felsőbbrendűnek képzelik magukat, mint a többi "beszennyezett, mocskos" ember. Szó sem esett lelki értékekről, gondolkodásmódról, értékrendről, szimplán azért értékesek, mert ők szüzek és ez egy "ajándék".


Javítsatok ki, de csak szerintem nem jár együtt a szüzességgel, az hogy valaki normális, kedves, aranyos és értékes, okos ember?


2014. dec. 30. 09:46
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
50%
Attól, hogy valaki lefeküdt a szerelmével, miért lenne beképzelt r.banc? Istenem, vegyél már vissza z arcodból, kedves 75%-os.
2014. dec. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
57%
Nekem legalább van mire arcom.Inkább vagyok jeles tanuló mint valakinek a k*rvája.Lehet baj van az értékrendemmel de akkor is így gondolom és nem,nincs semmi féle komplexusom.Akkor is ez a véleményem és nem fog változni.A szüzességem fontos számomra nem adom oda bárkinek,ki kell érdemelni.Attól nem lesz senkiből nő mert lefekszik fűvel-fával 14-5 évesen.
2014. dec. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
53%

Miért, a szex és a tanulás kizárja egymást?:D


Nekem is fontos volt a szüzességem, a mai napig azzal vagyok, akinek "odaadtam". Attól még nem nézek le valakit azért, mert nem így gondolkodik. Nem az értékrendeddel van baj, hanem a korlátoltságoddal.

2014. dec. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
45%
<<[fapina veszély]>>
2014. dec. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
37%
Képzeld, az igazinak adtam. Képzeld, rendszeres szexuális életem van. Képzeld, kitűnő tanuló vagyok. Ja és képzeld, nem változtam semmit, ugyanaz az átlagos lány maradtam.
2014. dec. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
0%
Aha,persze mind ezt mondja.
2014. dec. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
47%

Igen, gondolom ismered az összes lányt, aki elvesztette a szüzességét.

A kérdezőnek igaza volt, te is felsőbbrendűnek képzeled magad és lenézel engem is. Tudod mit? Tessék csak! De amíg te megvonod magad tőle, én élvezem az élet örömeit.

2014. dec. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a kiscsaj valójában valami élettelen hapsi.:D Mi meg beugrottunk neki.:)
2014. dec. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fordítsuk meg a kérdést: miért gondolják egyes lányok, hogy értékesebbek, csak mert már nem szűzek?

Amúgy nem találkoztam még itt olyan hozzászólóval, aki arra verte volna magát, hogy még szűz, és emaitt többet ér másoknál. Ha ilyen lenne, azt alaposan leoltanák, legalább annyira, mint aki az ellenkezőjével büszkélkedik itt. Amúgy büszke természetesen joggal lehet rá az, aki elveszíthette volna, de nem tette meg, mert nem akarta, és csak divatból nem feküdt össze senkivel. Gerinces dolognak tartom, ha valakinek vannak elvei, és ezekért hajlandó szembemenni a nyájjal.

2014. dec. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvatam végig az osszes választ. De kedves kérdezo senki se monta azt hogy felsobrenduek azért. Lehetogy te annak érezted magad amikor még szuz voltál de attol nem kell h mások is ugy legyenek. NE ITéLKEZZ ELORE. !! ugyanolyan emberek mint te és én!
2014. dec. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!