Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Gumi nélkül? Azt mondta jók a...

Gumi nélkül? Azt mondta jók a reflexei és tudja hogy mikor fog elélvezni.

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek én még szűz lány vagyok és a barátommal már együt vagyunk egy ideje és már lassan ott van a dolog hogy szeretkeznénk.De azt mondta hogy utálja a gumit és nem szereti azzal csinálni. Nekem meg még gumival is para lenne nemhogy anélkül, elsőnek azt mondta hogy akkor még benne van de utánn a már elhagyhatnánk mert biztos énsem fogom szeretni. félek hogy teherbe esek majd, mert valami hiba lesz segítsetek mit csináljak hogyan beszéljem meg vele?
2009. dec. 24. 18:49
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Hát nagyon jó lenne, ha nemcsak mondaná, hanem komolyan gondolná,így lesz felelősségteljes az ember,ha állja a szavát. De ha nem bízol a szavában, hogy bízhatsz benne...?
2009. dec. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
ki találta ki, h a mercilon magas hormontartalmu?? én is azt szedtem, meg még sok fiatal lány!!!
2009. dec. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim válasza:

Én meg úgy születtem erre a világra, hogy anyukám fogamzásgátlót szedett.

Szóval azt is csak ésszel;)

2009. dec. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
na ugye.. van olyan is, h vki fogamzásgátló mellett esik teherbe, akkor már h ne lenne olyan, aki megszakitásos " védekezéssel "?? ne engedj neki, semmi olyat, ami kockázattal jár. vagy gumi, vagy nincs szex.
2009. dec. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:

SEMMIKÉPPSEM :D


Ne legyél buta, még gumival is teherbe lehet esni anélkül meg pláne. Az a "kihúzommielőtélvezek" dolog, meg tudod milyen...be sem tartaná.


Én a párom úgy vettem rá, hogy irtó kegyetlenül ráijesztettem.

2009. dec. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

A barátod nagyon felelőtlen de benned van feleslősség és ez így van rendjén!

Természetes hogy félsz az első előtt!A lényeg hogyha a barátod nem akar gumit, akk találjatok ki vmi oat ami mindekettőtöknek jó.Bár én amelett vayok hogy beszéld ráa srácot az óvszerre!

2010. febr. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!