Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Gumi nélkül? Azt mondta jók a...

Gumi nélkül? Azt mondta jók a reflexei és tudja hogy mikor fog elélvezni.

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek én még szűz lány vagyok és a barátommal már együt vagyunk egy ideje és már lassan ott van a dolog hogy szeretkeznénk.De azt mondta hogy utálja a gumit és nem szereti azzal csinálni. Nekem meg még gumival is para lenne nemhogy anélkül, elsőnek azt mondta hogy akkor még benne van de utánn a már elhagyhatnánk mert biztos énsem fogom szeretni. félek hogy teherbe esek majd, mert valami hiba lesz segítsetek mit csináljak hogyan beszéljem meg vele?
2009. dec. 24. 18:49
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Szedtem már fogalmazásgátló tablettát 6 hónapig de akkor nem ezért hanem mert nem volt rendben a menzeszem, de akkor elég kellemetlen mellékhatásai voltak. S:
2009. dec. 24. 22:41
 22/36 anonim ***** válasza:

Csak annyit mondanék, hogy ÉN ÍGY JÖTTEM ÖSSZE!

Komolyan.

2009. dec. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

amit menzeszre írnak fel azok ált erősebb fogamzásgátlók, nagyobb hormontartalommal. lehet h egy kicsi hormontartalmútól nemlennének mellékhatások.

amúgy sok lány van akinek csak a 3., 4. tabletta válik be. próbálgatni kell.

2009. dec. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
így van.=) nekem először mercilont írt fel doki nem vált be. pár hónapja gestomix20-at szedek és semmi bajom nincs tőle=)
2009. dec. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
16 évesen szerintem még nem nagyon kéne fogamzásgátlót szedned, főleg nem Mercilont, ami nagyobb hormontartalmú. A Pharmatex hüvelykúp az jó,kombinálva a megszakításos közösüléssel elég jó a terhességi indexe. Gondolkodj el azon, hogy neked biztos jó-e ilyen szexuális kapcsolat, melyben mindig félhetsz és izgulhatsz hogy megjön, csak azért, hogy a barátodnak jobb legyen, és ne kelljen gumit húznia. Az én barátommal másfél évig használtunk gumit, mikor felhoztam neki 16,5 évesen,mikor fél éve jártunk, hogy használjak e tablettát, azt mondta, ne, még maradjon a gumi,nem akarja hogy ilyen fiatalon szedjek. Aztán 18 évesen mondtam azt,hogy akkor elkezdhetjük. Persze,hogy rengeteg mellékhatása van, hiszen még fejlődik a szervezeted,a hormonháztartásod is labilisabb,plusz nem biztos hogy az a fajta fogamzásgátló jó volt. Én azért elgondolkoznék rajta, hogy ilyen hozzáállással mennyire szeretnék egy ilyen felelőtlen pasival lenni...Nem tanult az esetből,hogy az előző barátnője terhes lett? Úgy látszik nem érzi a dolog nem kis súlyát,mint ahogy sok fiatal se érzi. NE LÉGY NAIV. Mióta vagytok együtt?
2009. dec. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
13:01 es vagyok: Nekem meg még gumival is para lenne nemhogy anélkül, elsőnek azt mondta hogy akkor még benne van de utánn a már elhagyhatnánk mert biztos én sem fogom szeretni.--Látod oda se b*szik rád, sztem tök önző, nekem nem kéne egy ilyen pasi...Mellesleg mondom, másfél évig gumiztunk (az ultra thin nagyon jó, és ha nagyon parázol, használjatok spermicides bevonatút) és te alig fogod érezni azt,hogy van rajta gumi, még megmondja neked hogy te se fogod biztos szeretni...Jézusom a gondolataid nem akarja megmondani...? Anyám,na ezért nem járok huszonévesnél fiatalabb sráccal. Mert a farkukban van még az agyuk.
2009. dec. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

____Semmikép nem akarom gumi nélkül csinálni, de ebből már neki is volt baja az előző barátnője terhes lett és szaladhattak 72 órásért.____


ha terhes lett akkor már szaladhattak a tablettáért:S

És hol marad a szülő felvilágositó beszélgetése a tinivel???

ÚRISTEN!!!

2009. dec. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
5 hónapja vagyunk együt, és egyépként ma beszéltem vele erről és most azt mondta hogy ha nekem ez így para akkor gumizni fogunk. nemtudom komolyan gondolja e vagy csak most mondja ezt.
2009. dec. 25. 18:51
 29/36 anonim válasza:
Kamu duma szerintem. Én uti nem engedném így a barátomnak. lég nagy a rizófaktora. Szerintem ülj le vele és beszéld meg vele h bízol benne de ez így nem OK. Szépen értelmesen aranyosan. És ha erre besértődik akkor szerintem ne nagyon törődj vele. Aztán talán rájön h ez így okosabb.
2009. dec. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőm így vár most babát. Szerencsére nem tragédia, mert akartak, csak még kicsit később, de valószínűleg te nem így reagálnál. És ők is csak "most az egyszer gumi nélkül, majd vigyázunk". Egy másik barátnőmnél így jött a harmadik baba, pedig még a második sem volt túl nagy.

A gumi nem az a dolog, amit szeretünk, bár nekem pl. nincs vele bajom. Pl. hajat mosni sem szeretek különösebben, mégis muszáj:)

2009. dec. 26. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!