Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Gumi nélkül? Azt mondta jók a...

Gumi nélkül? Azt mondta jók a reflexei és tudja hogy mikor fog elélvezni.

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek én még szűz lány vagyok és a barátommal már együt vagyunk egy ideje és már lassan ott van a dolog hogy szeretkeznénk.De azt mondta hogy utálja a gumit és nem szereti azzal csinálni. Nekem meg még gumival is para lenne nemhogy anélkül, elsőnek azt mondta hogy akkor még benne van de utánn a már elhagyhatnánk mert biztos énsem fogom szeretni. félek hogy teherbe esek majd, mert valami hiba lesz segítsetek mit csináljak hogyan beszéljem meg vele?
2009. dec. 24. 18:49
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
97%

SEMMIKÉPPEN SEM!

ne légy felelőtlen.

a megszakítás az nem védekezés.

2009. dec. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim válasza:
94%
Eszedbe ne jusson :o, ha előbb kiveszi még akkor is terhes lehetsz.
2009. dec. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
82%
ha attól akarsz félni, h lehet, h terhes vagy, akkor csak nyugodtan. amugy meg ne.
2009. dec. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 Giovanni válasza:
74%
mond azt gombás vagy tuti gumit fog huzni... xDD
2009. dec. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
89%

"jók a reflexei".. tejóm anyám. azt minden pasi megérzi ha elmegy, mondd meg kedves barátodnak. és igen teherbe eshetsz az előváladéktól is, még ha kicsi is az esélye. istenem minek akarnak szexelni ilyen éretlen emberek? a hajamat tépem az ilyenektől...... biztosan teherbe akar ejteni, azért mond ilyeneket

-.-"

2009. dec. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
69%
* te jó
2009. dec. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

még szűz vagy, komolyan ilyen első szexet akarsz h besem fejezitek, mert kikell húzni? ez annyira középkori gondolkodás ez a kihúzom előtte. a szexnek tessék megadni a módját és végig csinálni, ahogy kell. ehhez pedig elengedhetetlen a véádekezés.

neke dmeg így szörnyű lesz az első szex ha végig azon parázol h vajon terhes leszel e utána.

semmiképpen se engedd.

a barátod igazán lehetne rád annyiban tekintettel h az első pár alkalommal óvszert hazsnált, főleg h tem,ég szűz vagy. aztán áűtlehet térni a tablettára.

2009. dec. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
96%
Normális a tag ? Vagy olvasott ő valamit a szexről, nemi életről?
2009. dec. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
66%
én is így voltam ahogy te.=) de nem hagytam. inkább elkezdtem szedni fogitabit. ha kérdeséd van v vmi írj nyugodtan mailt vagy akár itt is.
2009. dec. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Semmikép nem akarom gumi nélkül csinálni, de ebből már neki is volt baja az előző barátnője terhes lett és szaladhattak 72 órásért.
2009. dec. 24. 19:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!