Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Gumi nélkül? Azt mondta jók a...

Gumi nélkül? Azt mondta jók a reflexei és tudja hogy mikor fog elélvezni.

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek én még szűz lány vagyok és a barátommal már együt vagyunk egy ideje és már lassan ott van a dolog hogy szeretkeznénk.De azt mondta hogy utálja a gumit és nem szereti azzal csinálni. Nekem meg még gumival is para lenne nemhogy anélkül, elsőnek azt mondta hogy akkor még benne van de utánn a már elhagyhatnánk mert biztos énsem fogom szeretni. félek hogy teherbe esek majd, mert valami hiba lesz segítsetek mit csináljak hogyan beszéljem meg vele?
2009. dec. 24. 18:49
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
akkor baromira felelőtlen és gyerekes a barátod ha ezekután is még bevállalná. jó h te észnél vagy, és felelősségteljes, jó ilyeneket is olvasni itt, mert naponta 5 ilyen kérdés van h "gumi nélkül csináltuk, nemjön meg a menzeszem, terhes vagyok?"
2009. dec. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
ígyvan..amugy mennyi idős vagy? és a barátod? SEMMIKÉPP NE MENJ BELE GUMI V VMI NÉLKÜL.
2009. dec. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
A barátom 18 én 16.
2009. dec. 24. 19:45
 14/36 anonim válasza:
80%
Az előzőekkel egyetértve, ne csináld. A barátod meg egy fas zkalap.
2009. dec. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

figyi, ha nem akarsz foggátlót szedni, és a barátod em akarja a gumt, akkor vegyél a gyügyszertárbn pharmatex hüvelykúpot, azzal lehet megszakításosan szexelni.

bár én amellett vagyok, h a megszakítás az nem normális szex. és kárlenne így elvesztened a szüzességed. az első szex legyen igazi, és szép, és para nélküli.

2009. dec. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

És a pharmatexet azt kiadják recept nélkül is szal hogy nem kell elmennem dokihoz?

Mennyivel biztonságosabb megoldás ez?

2009. dec. 24. 20:18
 17/36 anonim ***** válasza:
Örülök hogy kettőtök közül legalább te felelősség teljes vagy. és ne engedd tényleg. És egy pillanatra se engedd óvszer nélkül, hogy beléd hatoljon. Komolyan ilyen nincs hogy jók a reflexei. Hiába jók ha már az előváladéktól is terhes lehetsz. Persze vannak akik évekig használják ezt a megoldást, de az csak a szerencsén múlik és nem az ügyességén. Kár kísérletezni. Egyébként a dokitól se félj nyugodtan menj el és írass magadnak tablettát
2009. dec. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 bumbi02 ***** válasza:
bocs h ezt mondom de a barátod eléggé egy felelőtlen alak, 17 vok és inkább viselek gumit és kicsit kényelmetlen és kevésbé élvezets minthogy azzal szórakozzak mikor lesz terhes a bnöm...
2009. dec. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

igen a pharmatexet recept nélkül adják ki. csak bemész, kérsz és kapsz.

[link]

de hidd el, a szex sokkal jobb megszakítás nélkül. csalódni fogsz ha megszakítással veszted el a szüzességedet.

2009. dec. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

ja és a pharmatex amúgy nem egy biztonságos védekezési mód, de aki megszakítással szexel, annak biztonságos, mivel ami az előváladékban előfordulhat spermium az nagyon kevés, azt még semlegesíteni tudja a pharmatex.

ha esetleg mégis belédmenne, mert nemsikerül kihúzni, akkor lehet reménykedni, hogy nem ment beléd az összes, mert sebtében még kihúzta. és még talán arra is hat a pharmatex.

csináljátok akkor amikor nincsen peteérésed és a közelében sem vagy, pl menzesz előtt 1-2-3-4-5 nappal.

2009. dec. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!