Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az baj, hogy fél óra alatt...

Az baj, hogy fél óra alatt nem tudtam elélvezni?

Figyelt kérdés
Olyan lánnyal feküdtem le, akibe nem voltam szerelmes. Fél óra után abbahagytuk, mert elfáradtam.
2010. aug. 19. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
31%

Ratyi vagy.

Egy férfi nem fárad ki fél óra után sem.

2010. aug. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A maszturbálási szokásaimra gyanakszom. Jó pár órával előtte csináltam, de akkor csak 10 perc volt az egész.
2010. aug. 19. 16:20
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

örülj neki, hogy sokára élezel el.


imádnak a lányok!!!!!!!!


az nem jó ha a pasi elélvez, mert utánna használhatatlan a legtöbbjük.

2010. aug. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 rozika10 ***** válasza:
hogy tud egy pasi elfáradni ha nem voltál szerelmes akkor is, milyen dolog ez?más pasi imádná ha nem menne el 30 percután
2010. aug. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Beatrix17 válasza:
A lánnyal volt ott probléma...
2010. aug. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a sráccal volt a probléma, túlságosan izgult, vagy ilyesmi; még is mért tehetne arról a szegény csajszi, h a srác nem érezte magát szerelmesnek, és izgult?


***

szóval h Neked is válaszoljak, kérdező, nem baj, sok emberrel megesik. a barátom örülten szerelmes és én is belé, de egy fárasztó/stresszes nap után vele is megesik az ilyesmi... illetve a rosszabb eset, amikor bármit csinálok nem akar merevedni, olyankor mindig azt érzem, h már nem vagyok vonzó (de másnap mindig meggyőz az ellenkezőjéről :P)

2010. aug. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Azért fél óra után? :D A napi 2-3 doboz cigi elfogy?:o Milyen dolog ez kéremszépen? Nekiállnék a helyedbe rágyúrni a témára mert nem kerülsz be a rekordok könyvébe :D, amúgy meg Respekt annak aki azt írta imádnak a csajok xD biztos szegény csaj is nagyon örülhetett. Azt ajánlom tanulj a hibádból és legközelebb adjad neki hamár nem érzed a lábadat akkor is...
2010. aug. 24. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!