Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vannak olyan szerencsétlenek...

Vannak olyan szerencsétlenek akiknek soha nem lesz párjuk?

Figyelt kérdés

26f :(

Már nem is nagyon próbálkozgatok, a legtöbb lánynak van barátja, túl kevés fiatal lányra jut túl sok fiatal férfi..


Nekem pedig a rengeteg munka és suli mellett semmire nincsen időm, a munkám miatt még rendesen kialudni sem tudom magam..


Sivár és értelmetlen az éltem amiből nem igazán látok kiutat, egyre többször jut eszembe hogy minek is élek én..


2013. nov. 5. 22:16
1 2 3 4 5 6
 41/53 Noydra ***** válasza:

Hát gyakorlatilag bármi. :D

Nyilván főleg csapatsportok. Nem muszáj olyan sport, ahol csajok is vannak. Ha könnyen haverkodsz, akkor az ottani emberek által ismerhetsz meg csajokat...

2013. nov. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
41%
Jaj lányok, menjetek már ezzel az add önmagad dumával... Én mindig önmagamat adtam mindenhol, és mégse volt soha barátnőm, senkinek nem jöttem be... Na ehhez mit szóltok? Soha nem volt olyan, hogy megjátszottam volna magam!
2013. nov. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
Futni szoktam a Margit szigeten, de ott megint csak nem lehet ismerkedni, mert a szatírok miatt a csajok be vannak tojva a pasiktól, és azt hiszik, főleg az egyedül császkálókra, hogy perverzek...
2013. nov. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:

"Én mindig önmagamat adtam mindenhol, és mégse volt soha barátnőm, senkinek nem jöttem be... Na ehhez mit szóltok? Soha nem volt olyan, hogy megjátszottam volna magam!"


Ha magadat adtad, akkor miért nem jött össze semmi? Pedig többet érsz azzal, hogy magadat adod. Nem lehet hogy magadnak hazudsz? Mert én már bele sétáltam ebbe a csapdába!

2013. nov. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
Én aktívan országúti kerekeztem régen. Nem lett tőle kapcsolatom...
2013. nov. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 A kérdező kommentje:

Szoktak lenni elég nagy "futásos" rendezvények, ahol sokan vannak..


Sok jó gondolat elhangzott itt jó lenne ha többet tudnék ismerkedni, és mernék is..

2013. nov. 6. 20:40
 47/53 Noydra ***** válasza:
De itt most olyan sportra gondoljatok, ahol van konkrét közösség, esetleg még összetartás is...
2013. nov. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
Nem szerethet mindenki olyan sportot. Imádtam(ok) tekerni, de pl rühellem a focit. Na meg nem is egyformán megy mindenkinek.
2013. nov. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:

38-as


Kisváros? Én meg kis falu (400fő, kb 70% nyugdíjas. Korombeli szó szerint 0 azaz NULLA.) Level 99 :D Én a szomszéd városokba járkálok át.

2013. nov. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
A szomszéd városok (2 db) mindegyike kb 50 km-re van. lehet hogy valakinek bejön a távkapcsolat, meg benzint izzad magából, de nálam egyik sem állja meg a helyét.
2013. nov. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!