Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vannak olyan szerencsétlenek...

Vannak olyan szerencsétlenek akiknek soha nem lesz párjuk?

Figyelt kérdés

26f :(

Már nem is nagyon próbálkozgatok, a legtöbb lánynak van barátja, túl kevés fiatal lányra jut túl sok fiatal férfi..


Nekem pedig a rengeteg munka és suli mellett semmire nincsen időm, a munkám miatt még rendesen kialudni sem tudom magam..


Sivár és értelmetlen az éltem amiből nem igazán látok kiutat, egyre többször jut eszembe hogy minek is élek én..


2013. nov. 5. 22:16
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:

"Ha az ember éjjeli őr,

már-már nappali is álmodozik."



Nekem 14-23ig volt 200%on a kihasználtságom és nem fért bele semmi csajozás. Egyszer ennek is vége lett és bepótoltam a lemaradást. Aztán jött egyetem melletti munka, amikor a barátnőm sokat panaszkodott, hogy hanyagolom, de látta, hogy ilyenkor nekem sem volt időm senkire. Az mocsok sokat kivesz mindenkiből. Főleg, ha fizikailag is terhel a munka. 26 évesen picit nehezebb, mert már annyi mindent el akarnál kezdeni, és nehéz egyről a kettőre jutni. Gondolkoztál egy fél év passziváltatáson? Lehet, hogy meg tudnád erősíteni magad a munkában és feltöltődnél? A tanulás jobban menne utána? Nincs másik álláslehetőség? Külföldön nem akarsz próbálkozni? Szakmák ott jobban mennek - persze akkor az egyetemet meg kéne szakítani addig.


Mocskos nehéz ez!


Ezt meg is írta a BlindMyself a Diszkószám az éhezésről alkotásában.

Ha az embernek az életkörülményeit nehéz megteremteni, akkor sem kultúrára, sem más emberre nem marad "kereslete".

2013. nov. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 A kérdező kommentje:

Az egyetlen esélyem hogy elvégzem a sulit ez 3 év még..

Más munka mellett nem valószínű hogy menne a levelezős suli.

Sajnos Magyarország nem a lehetőségek országa, de állítólag már Amerika sem az.

Ha abba hagyom a sulit vagy kitolom önmagában a munka is rengeteg időmet elveszi tehát sokat nem segítene a helyzeten..


Próbálgatok másik munkahelyre menni hátha nem kell ennyit óráznom mert és elég csak a 240 vagy kevesebb óra akkor már valamivel több lenne a szabadidőm.


Akkor talán lenne időm eljárni könyvtárba állítólag ott is lehet ismerkedni bár valahogy nem tudom elképzelni de még nem próbáltam. De először is az a baj hogy nincsen önbizalmam ördögi kör. Nem merek már nőket leszólítani mert félek hogy beégek meg hülyének néznek meg talán már a külsőmbe sem vagyok biztos, és ha meg is adja a számát vagy az email címét akkor meg attól rettegek hogy elszúrom, nem tudom mit mondjak mikor hívjam stb egyszerűen csődtömeg vagyok...

2013. nov. 5. 23:44
 23/53 anonim ***** válasza:
62%
hát ameddig csődtömegnek hiszed magad nem is lesz barátnőd...a hozzáállásodon változtass. gondolom jársz boltokba, az utcán. tömegközlekedési eszköz. nem is kell konkrét helyre menned (könyvtár pl) hogy tudj ismerkedni
2013. nov. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 Noydra ***** válasza:

Pont ez a baj, hogy rettegsz attól, hogy semmi sem jön össze... Nem így kell csinálni.

Szó szerint bele kell szarni az egészbe. Lesz, ami lesz, veszteni nem tudsz semmit.

Ennyi... Neked is az a bajod, hogy nem veszed elég lazán ezt a dolgot. Elhiszem, hogy ha ért már csalódás, nagyobb benned a félelem, de ha ezt leküzdöd, meg lesz az eredménye. :)

2013. nov. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
Noydra ezt most te nagyon könnyen mondod, amikor te ilyen helyzetben lennél,te sem gondolkoznál másképpen itt ez az érdekes.És mikor egész álló nap már ez jár a fejedben,és mindenhol csak boldog párokat látsz,továbbá nagyon szükséged lenne már egy kis szeretetre végre,ráadásul igazságtalanul kicseszett veled az élet,na akkor szerintem te is ezeket gondolnád.
2013. nov. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 Noydra ***** válasza:

Ezt magamról nem tudom elképzelni. Én tényleg mindent leszarok, csak azt nem ami nekem nagyon fontos. A párkeresést is leszartam, és így nyertem vele. :)


De igen, tudom, hogy könnyen beszélnek azok (velem együtt), akinek nincs ilyen gondja. Viszont azt el tudom mondani, mire kell törekedni :)

2013. nov. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
Tényleg le kell szarni. Csak az a baj, hogyha leszarod, akkor nem is örülsz annyira, ha nyersz. De csak így lehet nyerni.
2013. nov. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 Noydra ***** válasza:

Hogyne örülnél ha nyersz o.O

Hát legalábbis én k.vára tudtam örülni :D

Csak ha úgy állsz hozzá, hogy leszarod, akkor:


1. Könnyebben adod önmagad. Illetve teljesen...

2. Ha nem jön össze, nem bánkódsz annyira, mert majd lesz másik, hát ki nem szarja le.:D

2013. nov. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
De miután leszartam, mi értelme az egésznek? :D Hát eleve leszarom, nem? Akkor nem tökmindegy?
2013. nov. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 Noydra ***** válasza:

Ezt így nehéz elmagyarázni :D

Csak úgy kell hozzá állni, hogy lesz ami lesz.

Csak mondok egy példát: Ha elmész első találkozóra valakivel (randira), akkor nem ide jössz fel kérdezősködni, meg percre pontosan eltervezni, hogy mikor mit csinálsz, hanem ... csak elmész. Aztán jön minden magától.

Így nem fogsz stresszelni, meg izgulni.

2013. nov. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!