Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Léteznek olyan nők, akiknek...

Léteznek olyan nők, akiknek van tartásuk? Vagy ez a helyzet normális, és minden így van jól?

Figyelt kérdés

Állandóan azt látom az életben, meg itt is kérdésekben, hogy 2féle lány van: az egyiket egyáltalán nem érdeklik a fiúk, a másik meg r betűvel kezdődik. Nagyon sok lánnyal beszéltem már, de eddig nem találtam olyat, aki igényes lenne, jogos elvárásai lennének és képes magányban is nő lenni.


Manapság már 12 éves lányoknál téma a szüzesség elvesztése, de ha véletlenül 17 felett is szűz maradna valamelyik, akkor csak visszahúzódó, társasági életet nem élő lányról van szó, vagy csak túl csúnya ahhoz, hogy bárki le akarja fektetni. Sőt, látni ilyeneket is, hogy képtelen tovább várni, ezért inkább lefekszik már valakivel, csak ne legyen szűz.


Valahogy ezeknek a lányoknak sosem elég jó semmi, közben pedig rengeteg olyan fiút lehet találni, aki bár unalmasabb, és nem olyan jóképű, de jófiú kategóriába tartozik. Ugyanakkor azok, akik összetörik a szívüket, mindig érdekesebbek nekik.


Sőt, emellett azt látni, hogy ezek a lányok nem is vágynak a szexre, csupán azért kell egy pasi, hogy elismertek legyenek a többi élversenyző között. Tényleg ennyi lenne az ember? A férfi csak szexet akar, a nő meg csak elismerést?


Természetesen a kapcsolatok nagy része külsőségekre alapszik, és a szexben merül ki, és idővel csak egy folytonos színjátékká válik, amiben bizonyos időnként be kell tölteni a "párom" pozíciót.


Hová lettek az igazi nők, akikben van érdeklődés, együttérzés, de önértékelés(önkritikával), tartás is? Vagy a nő igazi jelleme ez lenne, és köszönjük az egyenjogúságnak?

Tényleg a korszellem meg a nevelés hibája, hogy ennyire egyszerű ma egy nő, vagy soha nem is volt bonyolult?


Nem célom ezzel senkit sem megsérteni, lehetőleg mellőzzük a kultúramentes fröcsögést.



2012. okt. 16. 15:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

A barátnőm ilyen, meg a többi is ilyen . tehát foglalt

Vagy épp el van tűnve és neked kell felkutatni

2012. okt. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Kajak mintha másik országban élnénk. Vagy csak működik a hasonló a hasonlóval-elv? Azért láttok csak ilyeneket, mert ti sem vagytok különbek?
2012. okt. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Szerintem Te nem is ismersz lányokat. e a gyakorikerdesek.hu alapján skatulyázd őket, az béna dolog. És ne is a diszkókban látottak szerint.
2012. okt. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
A nők 95%-a tényleg ilyen. A többi pedig v foglalt, v a herceget várja fehér lovon.
2012. okt. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Én 20 éves koromban vesztettem el, tehát nem tartozom a r*banc kategóriába.

Ugyanakkor, kifejezetten szépnek tartanak, bőven van hódolóm, csak az annyi történt, hogy 17 éves koromig el sem engedtek bulizni. Onnantól kezdve egyre többet jártam társaságba, elég népszerű lánynak számítok egyébként, de mivel 18 éves korom óta dolgoztam és suliztam együtt, és vittem a saját háztartásom (mert elköltöztem otthonról az elviselhetetlen légkör miatt), nem volt időm párkapcsolatra. Belefért, hogy barátokkal esténként elmenjek ide-oda, de pasira nem volt időm. Pedig nem is válogattam, közben is volt olyan, aki tetszett, csak azokkal meg nem jött össze a dolog.


Ennyi, nem vagyok sem ribi, sem visszahúzódó, sem csúnya, csak a körülmények nem tették lehetővé a kapcsolatot, akárkivel meg nem fogok lefeküdni, csakhogy ne legyek már szűz. Igen, én is nagyon vágytam már valakire, de ismétlem: nem volt rá lehetőség, mert egy férfinak nem mondhatom, hogy találkozzunk kedden meg pénteken fél órára, és nézd, ahogy mosogatok, mert többre nem futja már az erőmből.


Befejeztem a sulit, akkor megint lett elég szabadidőm, tehát lett párom is. Ennyi a történet.

2012. okt. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Én a herceget várom.. :$ 16l
2012. okt. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:

"A nők 95%-a tényleg ilyen. A többi pedig v foglalt, v a herceget várja fehér lovon."


Mért, tán felmérést készítettél, hogy ezt ilyen pontosan megtudod mondani? Mert engem nem kérdezett meg erről senki!


Kérdezőnek: furcsa, én nő vagyok és pont ellenkezőleg látom azt, amit leírtál (szóval, hogy a férfiak ilyenek és nem a nők)

2012. okt. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Nem felmérés, saját tapasztalat.
2012. okt. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Tudod kérdező, a férfiak sok mindent elvárnak a nőktől, de ők maguk édes keveset tudnak biztosítani. Bennem van érdeklődés, együttérzés, önértékelés, önkritika és tartás is, de ez senkit sem érdekel, mert túl domináns vagyok és gyűlölöm, ha ki akarnak sajátítani. Mindig megmondom a véleményem, amit gondolok (sértegetés nélkül), nem érdekel, hogy ez valakinek tetszik, vagy sem. Az emberek, főleg a férfiak, ezt nem tűrik. Nem bírják, ha esetleg kritizálják őket. Pedig nem olyan vagyok, hogy a kákán is csomót keresek... Az igazság fáj. Ezért is nincs párom! És minden bizonnyal nem is lesz a szókimondóságom miatt. De ha azon múlik, hogy erről le kellene mondanom, akkor nem is kell senki. 21l.
2012. okt. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

" A barátnőm ilyen, meg a többi is ilyen . tehát foglalt

Vagy épp el van tűnve és neked kell felkutatni

"


Igen, foglaltak közt lehet, gondolom egy értelmesebb lányra többen csapnak le és hamarabb, így valószínűbb, hogy hűséges is, és már csak foglaltan lehet látni őket."


És ismersz is ilyeneket, akiket fel lehet kutatni? Nem csak saját vélemény, de szerintem ilyenek már nem léteznek. Persze ilyenkor jön a gyanú, hogy vannak akik pesszimisták, de az is lehet, hogy valaki igényesnek meg tartással rendelkezőnek minősít olyan lányokat, akik meg sem közelítik azt egy másik ember mércéjével.


"Kajak mintha másik országban élnénk. Vagy csak működik a hasonló a hasonlóval-elv? Azért láttok csak ilyeneket, mert ti sem vagytok különbek?"


Női logika... Ezeket a közhelyeket annyiszor hallottam már, de ha igaz lenne, akkor minden 12 éves kislány pedofil sorozatgyilkos, akit megöl egy beteg állat?


"Szerintem Te nem is ismersz lányokat. e a gyakorikerdesek.hu alapján skatulyázd őket, az béna dolog. És ne is a diszkókban látottak szerint."


Van életem ezen az oldalon kívül is. Szoktam utcán is járni nyitott szemmel, és rengeteg lánnyal beszéltem már. Én meg pont fordítva látom: ha valakinek ez normális, akkor vagy nagyon igénytelen, vagy nem ismeri a mai lányokat.


"A nők 95%-a tényleg ilyen. A többi pedig v foglalt, v a herceget várja fehér lovon."


Erre mi lehet a megoldás? 12 éves lányokkal kellene ismerkedni, akiket még nem rontott meg a környezetük?


"Én 20 éves koromban vesztettem el, tehát nem tartozom a r*banc kategóriába.

Ugyanakkor, kifejezetten szépnek tartanak, bőven van hódolóm, csak az annyi történt, hogy 17 éves koromig el sem engedtek bulizni. Onnantól kezdve egyre többet jártam társaságba, elég népszerű lánynak számítok egyébként, de mivel 18 éves korom óta dolgoztam és suliztam együtt, és vittem a saját háztartásom (mert elköltöztem otthonról az elviselhetetlen légkör miatt), nem volt időm párkapcsolatra. Belefért, hogy barátokkal esténként elmenjek ide-oda, de pasira nem volt időm. Pedig nem is válogattam, közben is volt olyan, aki tetszett, csak azokkal meg nem jött össze a dolog. "


Ez is neveltetés kérdése, úgy látszik, hiszen ha elengedtek volna bulizni, már lehet, más személyiség lennél és a történet is másképp hangzana. De érdekes volt olvasni.


"Mért, tán felmérést készítettél, hogy ezt ilyen pontosan megtudod mondani? Mert engem nem kérdezett meg erről senki! "


engem sem vettek bele még semmilyen statisztikába, mégis léteznek statisztikai kimutatások.


"Kérdezőnek: furcsa, én nő vagyok és pont ellenkezőleg látom azt, amit leírtál (szóval, hogy a férfiak ilyenek és nem a nők)"


A nők mindig is elfogultabbak voltak maguk felé. Persze ez általában emberekre igaz, de én így látom. A férfiak nagy része is elég primitív, de sokkal több olyan fiúval találkoztam életemben, aki szellemileg fejlett volt, és lelkileg erősebb, mint lányokkal.

2012. okt. 16. 16:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!