Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Léteznek olyan nők, akiknek...

Léteznek olyan nők, akiknek van tartásuk? Vagy ez a helyzet normális, és minden így van jól?

Figyelt kérdés

Állandóan azt látom az életben, meg itt is kérdésekben, hogy 2féle lány van: az egyiket egyáltalán nem érdeklik a fiúk, a másik meg r betűvel kezdődik. Nagyon sok lánnyal beszéltem már, de eddig nem találtam olyat, aki igényes lenne, jogos elvárásai lennének és képes magányban is nő lenni.


Manapság már 12 éves lányoknál téma a szüzesség elvesztése, de ha véletlenül 17 felett is szűz maradna valamelyik, akkor csak visszahúzódó, társasági életet nem élő lányról van szó, vagy csak túl csúnya ahhoz, hogy bárki le akarja fektetni. Sőt, látni ilyeneket is, hogy képtelen tovább várni, ezért inkább lefekszik már valakivel, csak ne legyen szűz.


Valahogy ezeknek a lányoknak sosem elég jó semmi, közben pedig rengeteg olyan fiút lehet találni, aki bár unalmasabb, és nem olyan jóképű, de jófiú kategóriába tartozik. Ugyanakkor azok, akik összetörik a szívüket, mindig érdekesebbek nekik.


Sőt, emellett azt látni, hogy ezek a lányok nem is vágynak a szexre, csupán azért kell egy pasi, hogy elismertek legyenek a többi élversenyző között. Tényleg ennyi lenne az ember? A férfi csak szexet akar, a nő meg csak elismerést?


Természetesen a kapcsolatok nagy része külsőségekre alapszik, és a szexben merül ki, és idővel csak egy folytonos színjátékká válik, amiben bizonyos időnként be kell tölteni a "párom" pozíciót.


Hová lettek az igazi nők, akikben van érdeklődés, együttérzés, de önértékelés(önkritikával), tartás is? Vagy a nő igazi jelleme ez lenne, és köszönjük az egyenjogúságnak?

Tényleg a korszellem meg a nevelés hibája, hogy ennyire egyszerű ma egy nő, vagy soha nem is volt bonyolult?


Nem célom ezzel senkit sem megsérteni, lehetőleg mellőzzük a kultúramentes fröcsögést.



2012. okt. 16. 15:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Főiskolai gólyatáborban :)
2012. okt. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Dionsyia ***** válasza:

Az, hogy ki mennyit vár el és ki mennyit fektet a kapcsolatba nem nemfüggő hanem emberfüggő. Ha lusta és nem fektet a kapcsolatba, csak várja a sültgalambot az lehet férfi is nő is egyaránt.

A tartás ált. attól függ, emnnyire zavar(hat)ja az illetőt az egyedüllét. Ha jól elvan magában is, nem fog ágyból ágyba ugrálni.


Ezt egyébként a szeretet és/vagy önbizalomhiányos lányok teszik. Akik hiába próbálnak meg így szeretetet bezsebelni. A társadalom ás a mai világ hibája, nem csak az övék.

2012. okt. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Szerintem általában a nőknek van tartásuk, illetve sokkal talpraesettebbek, mint a férfiak. Ha már általánosítgatunk. Inkább a fiúk vannak bajban. Az viszont tény, hogy a kamaszok között elég sok a negatív példa. De ez mindkét nemre igaz. A felszínesség, sekélyesség egy teljesen hétköznapi dolog manapság.

Pl. én sem tudtam még lányokkal dűlőre jutni, annak ellenére, hogy már nemsoká 24 leszek. De tudom, hogy miért, tehát, hogy elsősorban én voltam, vagyok, a hibás ebben. Nem sikerült nyitnom feléjük, illetve mindig olyanokkal hozott össze a sors, akik teljesen más érdeklődésűek. Valamilyen szinten tragikusnak érzem ezt, de már kezdem elfogadni. Vagy beletörődni? Lehet inkább azt. Nehéz ügy ez, mert lehet ez a sorsom, hogy természetes, hogy így alakult, mert így kellett lennie. Ennyi kudarc a kapcsolataimban nem lehet véletlen.

2012. okt. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!