Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vannak olyan szerencsétlenek...

Vannak olyan szerencsétlenek akiknek soha nem lesz párjuk?

Figyelt kérdés

26f :(

Már nem is nagyon próbálkozgatok, a legtöbb lánynak van barátja, túl kevés fiatal lányra jut túl sok fiatal férfi..


Nekem pedig a rengeteg munka és suli mellett semmire nincsen időm, a munkám miatt még rendesen kialudni sem tudom magam..


Sivár és értelmetlen az éltem amiből nem igazán látok kiutat, egyre többször jut eszembe hogy minek is élek én..


2013. nov. 5. 22:16
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
Sokan érzik így, de azért ne add fel! Egyszer eljön a te időd! 21L
2013. nov. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 ASOT ***** válasza:
ja végül is nem mondtad a feltételeket, 50 felett nagyon sok egyedülálló nő van...:)
2013. nov. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 A kérdező kommentje:
Valahogy az önbizalmam önismeretem is olyan hogy gyakorlatilag nincsen.
2013. nov. 5. 22:26
 14/53 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nagyon határozatlan vagy és ezen kéne változtatnod a világnézeted is nagyon negatív. Próbáld elfoglalni magad ami leköt téged keress hobbikat!
2013. nov. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
100%
Bírom ezt a keress hobbit baromságot. Hobbim a filmnézés, korrekt kis házimozim van, gyűjtóm a filmeket, moziba is járok. Segít párt találnom? Hát semmi esetre sem.
2013. nov. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=tI5zNTqs9HM&list=WL3F9F8DC5F0..


ebbe a trailerbe is van egy hozzád hasonló

2013. nov. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:

Ha a számítógép mellett töltöd a szabad idődet, ne csodálkozz, hogy kevés embert fogsz megismerni.


Nincs applikáció arra, hogy igazi emberekkel találkozhass!

2013. nov. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
Keress más értelmet az életben, nem könnyű, de nem is lehetetlen. Nem ismerlek,csak példa: Pl koncentrálj a munkára, ha jól megy sokat keresel akkor már nem is kell csajoznod, tapadnak majd rád.
2013. nov. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:

#15 :)


Hobbid a filmezés és mások lebarmozása itt GYK-n. - Ez vajon mennyire lehet izgalmas egy társkeresési hídestésben?


Szedd már össze magad és gondolkodj! Szerinted csak otthon, bezárkózva és csak egyedül lehet filmezni?


Hívd meg a haverjaidat filmezni, csináljatok film házi filmkulbot. Ha velük tudsz már beszélni filmekről és más előtt is menne, akkor menj el szervezett filmklubokba. Ha te tudnád, hogy milyen sok szép és értelmes nő jár filmklubokba, nem itt vernéd a billentyűt!


Azért mert van egy hobbid, az nem azt jelenti, hogy nem csinálhatod azt társaságban. (Persze ha a hobbid másokat zavar, akkor annyira azért mégse csináld mások előtt!)

2013. nov. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy pocsék a munkám és bizonytalan ráadásul meg sem vagyok fizetve és becsülve, sőt rossz esetben le is van nézve, ráadásul havi 250-300 órámat emészti fel most is a munkahelynem vagyok. Ha a biztonsági őrködés mond neked valamit akkor tudod miről beszélek. Jóformán aludni járok haza. Azért kezdtem el járni egyetemre munka mellett hogy valahogy kitörjek ebből a kilátástalan semmitmondó mókuskerékből. Tehát kevés a szabadidőm. Mégis ebben a kevés szabadidőmben hol tudnék ismerkedni szerinted..? Diszkóba koncerten valahogy ezeken a helyeken sem ment régen..azon túl hogy nem szeretem a zajos füstös helyeket egyszerűen nem kellettem a nőknek sem a diszkókban, eleve társaságok járnak le meg tele van "alfa domináns pénzes kigyúrt zsivánnyal akik arra a kevés nőre simán ráhajtanak akik látszólag egyedül vannak.
2013. nov. 5. 23:03
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!