Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vannak olyan szerencsétlenek...

Vannak olyan szerencsétlenek akiknek soha nem lesz párjuk?

Figyelt kérdés

26f :(

Már nem is nagyon próbálkozgatok, a legtöbb lánynak van barátja, túl kevés fiatal lányra jut túl sok fiatal férfi..


Nekem pedig a rengeteg munka és suli mellett semmire nincsen időm, a munkám miatt még rendesen kialudni sem tudom magam..


Sivár és értelmetlen az éltem amiből nem igazán látok kiutat, egyre többször jut eszembe hogy minek is élek én..


2013. nov. 5. 22:16
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:

*intenzíven jelentkezik*

22F

2013. nov. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
Biztos vannak. Lehet én is közéjük tartozom.
2013. nov. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
Vannak de majd lesz.
2013. nov. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
100%
Vannak sajnos,ebben az el**szott társadalomban egyre többen.A normálisokat kirekesztik és megalázzák,elküldik a fenébe.A buták meg vidáman élnek,és kihasználnak mindenkit.
2013. nov. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
+1
2013. nov. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
51%

Állj a sarkadra,könyörgöm ne picsogj! Te vagy a férfi? A teremtés koronája? Ilyen szöveggel? Én szégyellem magam...


Mindenkinek van párja valahol,de szánalomból senki sem fog veled összejönni.

2013. nov. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 A kérdező kommentje:
:(
2013. nov. 5. 22:19
 8/53 A kérdező kommentje:
Nem is mondtam hogy szánalomból jöjjön belem össze valaki.
2013. nov. 5. 22:20
 9/53 anonim ***** válasza:
Pedig több nő van, mint férfi! Ne add fel! Ha ezen agyalsz akkor sokkal nehezebb dolgod lesz. Legyél pozitív és próbálj ismerkedni!
2013. nov. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:
Nem tudom hol és hogyan kéne ismerkednem egyszerűen ránézek egy lányra és az jut eszembe hogy tuti van barátja, sokszor még ki sem mondom ezt de be is igazolódik. De régebben néha próbálkozgattam, vagy udvariasan elutasítottak vagy kiderült van barátjuk vagy egy kvalifikáltabb hódolójuk.
2013. nov. 5. 22:24
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!